Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-04-08, 15:50

First topic message reminder :

Koks japoniškas filmas ar japonišką dramą buvo paskutinė iš jūsų žiūrėtų? Ar patiko? papasakokite apie tą filmą/dramą daugiau n_n
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją


Parašiau : 549

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-06-09, 18:28

Paskutinė drama... paskutinė... aa, Love Shuffle. Tikrai įdomi drama, verta dėmesio ir bent man, nebuvo labai nuspėjama. Vietomis tiek prisijuokiau, o kai kur ir ašarą išspaudžiau. JaPanda! XDD Žodžiu, aš kažkaip seniau vengdavau dramų, kuriose nėra mokyklos temos. Bet pažiūrėjus Love Shuffle, norisi išbandyt ir kitas su mokykla nesusijusias dramas. ^^
Atgal į viršų Go down
Bishojo
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Bishojo

Parašiau : 118
Man : 29
Miestas : Kaunas

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-07-24, 09:13

Paskutinis filmas tai Moon Child buvo ;D Vis negaliu atsižiūrėti, o drama - Mucle girl ;DD Tokia gera ir dar su Lee Hong Ki kalbančiu japoniškai ^^ Geriau būti negali.
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-07-24, 17:10

Aš taip pat neseniai Moon Child žiūrėjau. Nežinau, ar žiūrėjau 'ne per ten', bet pačio nufilmavimo kokybė man atrodė prastoka o.o
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-07-24, 18:00

Moon Child žiūrėjau labai senai ir kiek pamenu kokybe buvo prasta ir su lt sub jei gerai pamenu... man atrodo, kad filmas senas ir geros kokybės rast sunku...

Dabar žiūriu antra kart drama Life ir Kimi wa Petto jau įpusėjau miela drama
Atgal į viršų Go down
Bishojo
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Bishojo

Parašiau : 118
Man : 29
Miestas : Kaunas

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-07-24, 18:21

Aš tai iš kažkur atsisiunčiau gerą kokybę su anglų, kinų ir kitų kalbų titrais monnchild - manau kažkas iš disko parūpino ;D

Imuosi You're beautiful japanese perdirbinio
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-07-24, 18:38

Paskutini ziurejau drama Ghost: In Your Arms Again siaip ne mano stiliaus dramu neziuriu bet kadangi toks mistinis paziurejau ir nesigailejau tikrai geras filmas tik graudus(Ir as vel pasijutau bejausme).
Atgal į viršų Go down
Yeong-Gi
Eini į orouostą
Yeong-Gi

Parašiau : 1854
Man : 30
Miestas : Seduva

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-10-18, 16:50

Savaitgaly ziurejau 'Geishos ispazintis' ^^
Pagaliau pamaciau Filma 'AMAYA' beautiful
Atgal į viršų Go down
mause
Konnichiwa!
mause

Parašiau : 2
Man : 30
Miestas : kupiskis

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-11-16, 16:51

Aš žiūrėjau paskutini karta tai secret garden. kaip moteris ir vyras susimaino kūnais tik kai lietus buna gali sugrizti i savo kunus.
Mary Stayed Out All Night kaip mergina netyciom nutrenkia vaikina su masina taip prasideda ju bendravismas kaip 100dienu ji su visai nepazystamu vaikinu susituokusi kad nereiketu isteketi uz tevo gero draugo sunaus
Full house kaip geri draugai issiuncia ja i kinija paatostogauti ir kai grizta jos baldai visi parduoti ir dar suzino kad jos namas yra parduotas. kuris yra jai labai svarbus
sie serijalai man labai patyko nes galima prisijuokti iki asaru is ivairiu situaciju noway!
Atgal į viršų Go down
Diamond
Konnichiwa!
Diamond

Parašiau : 1
Man : 27
Miestas : Panevėžys

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-11-20, 19:01

Nuostabus J-filmas 'I give you my first love to you' beautiful ♥️ O j-drama tai 'Life' labai įdomu ♥️ in love
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-11-20, 19:03

Žėjau "Acoustic", koralų filmą. Žėjau dėl MIn Hyuk, nors pasirodo, ne itin
daug jo ten rodė~
Anywayz, filmas, susidedąs iš trijų istorijų. Mano požiūris in viską buvo like:
pirma istorija - "well, visai gal ir nieko"
antra istorija - "Hmz.... darosi keista"
trečia istorija - "da hell???"

Jetaus, tik db pastebėjau, kad čia galima rašyti tik apie
J-filmus ir dramas....~ Ui~
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-10, 12:12

mmm, pagaliau ikalbejo paziureti Boys Love, nors nenorejau jokiu filmu apie gejus ir treileriai visai nepatiko, bet abieju dalu gale net asara isspaude plzzz o man asara isspausti yra sunkus reikalas, atsimenu net per titanika man buvo labai linksma is kazko juokiausi, kai visa sale masiskai kukciojo
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-10, 17:10

Vakar žiūrėjau Crows Zero. Jau labai seniai žiūrėjau tokį filmą, kuris nuo pradžios iki galo taip patiktų. Labai labaiiiii geras filmas, nors ir visiškai kaip aš mėgstu sakyti holivudinis, bet tesiog super ~~
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-10, 17:31

Vakar "suvalgiau" du filmus.
Vienas korališkas - Cyrano agency. Buvo keista matyti Park Shin Hye ilgais plaukais,
bet jei kalbant apie patį filmą, tai tokis ir juokingas biške, ir verčiantis susimąstyti~ Man patinka,
kai per juokus bando sprendimus žiūrovams vienokius ar kitokius siūlyti~
Antrasis filmas japoniškas - "Gegege no Kitaro 2". Dievažiau, jau kokių ten dievukų
ir dvasiukų Japonijoje pilna keisčiausių visokiausių, reikėtų kadum atskirai viskuom pasidomėti,
nes rimtai indomu~ Plius vienas dievukas buvo net indiškas - Yakša ir atrodė osum~
Aišku, spec efektai filmo tokie na... japoniški, bet skaniai susivalgo viskas, jei nekreipi dėmesio
in šablonišką siužetą~~
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-10, 20:14

Deimi~chan rašo:
Vakar žiūrėjau Crows Zero. Jau labai seniai žiūrėjau tokį filmą, kuris nuo pradžios iki galo taip patiktų. Labai labaiiiii geras filmas, nors ir visiškai kaip aš mėgstu sakyti holivudinis, bet tesiog super ~~

mmm, senai jau galvoju ji paziureti, bet neprisiruosiu
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-10, 21:24

Yuni rašo:

kai per juokus bando sprendimus žiūrovams vienokius ar kitokius siūlyti~
Antrasis filmas japoniškas - "Gegege no Kitaro 2". Dievažiau, jau kokių ten dievukų
ir dvasiukų Japonijoje pilna keisčiausių visokiausių, reikėtų kadum atskirai viskuom pasidomėti,
nes rimtai indomu~ Plius vienas dievukas buvo net indiškas - Yakša ir atrodė osum~
Aišku, spec efektai filmo tokie na... japoniški, bet skaniai susivalgo viskas, jei nekreipi dėmesio
in šablonišką siužetą~~
Skamba įdomiai pabandysiu ir aš per nakt nors pirmą sezoną pažiūrėsiu
Atgal į viršų Go down
Nochi
Peščiomis nueini į P.Korėją
Nochi

Parašiau : 565
Man : 29
Miestas : Kaunas

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-16, 16:02

linda linda linda, bet nepažiūrėjau viso, nes teko nutraukti, tad galovju vėl žiūrėti iš naujo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-21, 22:43

"Confessions" ("Kokuhaku") - na nežinau, man tai labai patiko. Filmo gale pasijaučiau truputėlį mindfuck'inta :D
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 05:18

"Confessions" - labai geras filmas

Paskutini kar žiūrėjau "parade" atrodė toks paprastas gyvenimiškas, bet pabaiga labai gera buvo
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 13:15

Gal kartais kas ziurejote filma "Yuuki"? Skaiciau kad labai asaringa drama. Vaidina Kazuya Kamenashi (pagr.),Oguri Shun...
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 13:23

Aš mačiau... man Yuuki tai toks vienas geresnių tų filmų iš kur mirtina liga serga pagrindinis veikėjas... Gaila Oguri nelabai pasižymi, bet Kame tikrai gerai suvaidina ir pati filmo istorija įdomesnė. Daugiau dėmesio skiriama draugystei, nei meilė nėra sėlėjimosiXD
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 13:36

Kaori rašo:
Aš mačiau... man Yuuki tai toks vienas geresnių tų filmų iš kur mirtina liga serga pagrindinis veikėjas... Gaila Oguri nelabai pasižymi, bet Kame tikrai gerai suvaidina ir pati filmo istorija įdomesnė. Daugiau dėmesio skiriama draugystei, nei meilė nėra sėlėjimosiXD

cool, planuoju savaitgalio kinoseansui. O ji siunteisi is kur ar nete ziurejai? bo as tai parsisiusti niekur neradau
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 14:09

manu filmu nenusivilsi. Aš dažniausiai online žiūriu pabandyk čia http://www.dramacrazy.net/japanese-movie/yuuki/
Atgal į viršų Go down
Nochi
Peščiomis nueini į P.Korėją
Nochi

Parašiau : 565
Man : 29
Miestas : Kaunas

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-22, 20:11

Nochi rašo:
linda linda linda, bet nepažiūrėjau viso, nes teko nutraukti, tad galovju vėl žiūrėti iš naujo
nuobodus... Dėje, nros apie muzika, bet nesudomino... Per dfaug viskas ištemta...
Tai ir nepažiūrėjau iki galo.. mečiau pažiūrėjusi dar pusvalandį.

Dabar žiūriu one pound gospel. Labai linskma, paprasta drama. tokios kaip tik ir noriu, tad labai džiaugiuos iir jau šašta serija kramsnoju xD
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-24, 11:13

Paziurejau Yuuki ir tikrai labai patiko. Shun Oguri ne iskarto atpazinau, kazkokia keista plaukuosena ten jo buvo ;D na bet jis buvo toks atsiskyres tylus kietuolis kaip ir kituose matytuose filmuose. Labai fainas Kamenashi personazas, linksmas optimistas. Esu pastebejus realiam gyvenime, kad sunkiai sergantys jauni zmones buna didesni optimistai nei aplinkiniai
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2011-12-24, 13:07

Vat neseniai baigiau ziureti "Ikemen Desu Ne". Labai patiko!!!^^ Kaikurios vietos buvo daug orginalesnes ir 'labiau ziurimos' negu Korejietiskos versijos...
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-02, 22:16

ok, per praita atostogu savaituke perziurejau visa kruvele:
- Hibi, drama apie serganti veziu jauna vaikinuka :/ liudnoka bet miela
- Koizora, dar viena drama apie meile ir mirtina ligoni, taip pat liudna :/ (Miura Shohei, Mimasaka Akira ....)
- Dragon Zakura, mokyklinis tv serialas 11 seriju apie pacia baisiausia, visu nurasyta mokykla kuri buvo ant bankroto, bet i ta mokykla atvyko advokatas, kuris jaunystej pats buvo banditelis ir surinkes 6 mokinius mokino juos neiprastais mokymo metodais (jis prizadejo, kad 5 mokiniai pateks i shustra universiteta). Visai nieko serialas, tik man pritruko daugiau pakvailiojimu. (Yampi, K. Tepei...)
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-03, 12:25

Vakar Kamikaze girls. Bet kazkaip nesiziurejo kaip 1karta
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-03, 12:43

ichi killer - gal aš jau pasenau, bet negalėjau ištvert koks šlykštus filmas puse pažėjau ir mečiau dar dėl to, kad nesupratau kur ten problema><
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-03, 20:09

Kaori rašo:
ichi killer - gal aš jau pasenau, bet negalėjau ištvert koks šlykštus filmas puse pažėjau ir mečiau dar dėl to, kad nesupratau kur ten problema><

paziurejau treileri tai po pusantros min isjungiau, bo neistveriau Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 2248145627
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-03, 20:27

sakau, kad žiauriai žiaurus aš tikrai mėgstu saubo filmus, bet kai sau liežuvį nusipjovė buvo aukščiau visko ką yra tekia matyt...Norėjosi išjunkt. Jei dar filmas butu įdomus na istorija tai uždengtoms akimis pažėčiau, bet nieko nesupratau tai manau dropinsiu visam...
Atgal į viršų Go down
Phasmophobia
Peščiomis nueini į P.Korėją
Phasmophobia

Parašiau : 541
Man : 109
Miestas : IT'S SO SAD TO WALKK ;-;

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime2012-01-09, 18:16

Deka Wanko (yeah,i like lolita movies and serials xD)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画-