Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Nobuta wo Produce

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-04-11, 15:37

Nobuta wo produce
nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Nobuta_wo_produce
Dramos pavadinimas: Nobuta wo produce
Dramos pavadinimas japonų kalboje: 野ブタ。をプロデュース
Išleidimo metai: 2005.10.15
Žanras: mokyklos gyvenimas, drama, komedija
Epizodų skaičius: 10 (54min.)
Aktoriai:
Kamenashi Kazuya - Kiritani Shuuji
nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Shuji
Yamashita Tomoshisa - Kusano Akira
nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Fotor013
Horikita Maki - Kotani Nobuko
nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Fotor014


Eiga: Kiritani Shuuji  populiariausias ir gražiausias mokyklos vaikinas, kuris puikiai sutaria su visais jį supančiais žmonėmis. Shuji sugeba išsisukti iš įvairių jam nepalankių situacijų ir tiesiog linksmai leidžia laiką mokykloje. Jį mėgsta kiekvienas, todėl vaikino gyvenimas atrodo tiesiog tobulas. Bet Shuuji populiarumas – tik žaidimas, kurį jis su dideliu noru žaidžia.  Shuuji priešingybė – energingas vaikinas vardu Kusano Akira - pieno megėjasXD visai nesijaudina dėl kitų mokinių nuomonės ar populiarumo. mogus, sugebantis pasijuokti iš visko. Jis kalba nesąmonęs, keistai juokiasi ir plasnoja rankomas lipdamas laiptais. Ir štai, likimas suveda du visiškai skirtingus žmones vienam tikslui. Į jų klasę ateina naujokė - mergaitė, pamiršusi kaip reikia šypsotis.Shuuji sumano šią merginą paversti populiaria, jo sumanymą išgirsta Akira, kuris visada norėjo būti tikrų geriausiu Shuuji draugu, todėl šių vaikinų komanda „Shuuji to Akira“ imasi pasikeitimo projekto „Gaminant Nobutą“ (Nobuta jie praminė merginą).
Mano nuomonė: Yamapio -Akira nerelus personazas, tie jo ranku judesei, sokinejimai laiptasi ir tas kon konXD Kame - nors jis filme vaidino Shuuji, man jis vistiek visada islieka KameXD. Jam tiko but to populiariuoju ir ta jo kasyte labai miela. nereali Kames fraze "bye bye cycle". Maki taip pat be priekaistu suvaidino, tikriausei pati ilgai mokesi to nemokejimo sypsotis. Man Maki kaip mergina labai grazi ir filme jos tie plaukai ant veido man labai grazei atrode. Aktore labai isikunijo i personaza butu keista man ja matyt kitokia. Sykart net keista Erika Toda nelabai pasizymejo filme, bet taip pat vaidino populiaria mergina.
visas filmas kartu linksmas ir liudnas kiekviena serija pilna netiketumu sunku buvo atsitraukt nuo ekrano. Daug shool life filme mokytojai taip pat idomus net sakyciau keisti kazkokia mistiska drektoriaus pavaduotoja. Patariu pazet visiem kurie nesijaucia savimi budami su draugais ir tiems kas nori suzinoti kas yra tikra draugyste. O seip filma verta ziuret vien del Yamapio vaidybos ir Kames grozio^^

redagavo: real_asiaholic
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-04-25, 11:53

100% su tavo nuomone sutinku :D
Ziauriai fainas serialas *nors kartais ykiredavo jis man,nes istikruju ta pana nebaisi buvo o tiesiog, aj... ilgai pasakot* xD.

Man Akira irgi ziauriai nerealus personazas buvo dar su savo tuo ~kon,kon~ ^.^
Na, o Kame, taj nerealus grozis buvo siame seriale ^__^
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-04-26, 13:50

Na Maki man viena graziausiu japoniu aktoriu tai ji man tikrai nebuvo baise gal tas baisumas nemokejime sypsotisXD
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-04-28, 15:50

Aj,nu XD
As kiek luzdavau kai ji bandydavo nusisypsot. Na,bet vis delto gerai suvaidino ji siame seriale ^__^
Atgal į viršų Go down
Bishojo
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Bishojo

Parašiau : 118
Man : 29
Miestas : Kaunas

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-07-24, 09:15

Per dvi dienas peržiūrėjau ir skundžiausi kodėl baigėsi ;D Labai patiko, nors pasitaikydavo ir nuobodžių vietų. Ir kaip nerealu, kad pagrindinius du vaikinus mano bene mėgstamiausius iš japonų aktorių sudėjo ;D
Atgal į viršų Go down
Nochi
Peščiomis nueini į P.Korėją
Nochi

Parašiau : 565
Man : 29
Miestas : Kaunas

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-07-24, 20:52

Viena iš geriausių ir mano mėgstamiausių dramų. Tikrai būčiau nieko preiš pažiūrėti vėl
Atgal į viršų Go down
julieta
Konnichiwa!
julieta

Parašiau : 12

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-10, 11:26

Ištiesų labai patikusi drama. Faini personazai ypač Akira. Reikės kada pažiūrėti dar karta. :)
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-18, 18:47

Ašen tikrai nesuprantu, kaip sutikau draugei padėti išversti šitą dramą lietuviškai...
Man ten patiko tik vienas dalykas - Kusano Akira~
Daugiau niekas,,, Ir tikrai nepagaunu bajerio,kuom drama taip kitiems patinka?
O gal tiesiog ašen jau per daug kartų ją mačiau beversdama? Hmz....
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-18, 19:09

Rimtai nepatiko? keista tuXD
Atgal į viršų Go down
ellec
Susipažįsti su 2NE1
ellec

Parašiau : 1240
Miestas : London/Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-18, 19:12

man nepatinka ladygaga tai ka as irgi keista? Juk neturi visiems viskas patikti.
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:16

Kaori rašo:
Rimtai nepatiko? keista tuXD
Lolz, dėkui, prijamsiu tatai kaip komplimentą~
Bet drama tikrai manęs nesužavėjo~
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:25

tikriausiai pirma kart matau žmogų kuriam nepatiko Nobuta.
Wuhu.. nustebinai meneXD
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:27

Ir dar tas žmogus tą Nobutą vertė in lt kalbą, nu visai
nuprootėjimas, ne?~
O dėl nepatikimo - mano mamai irgi nepatiko, nes pusės
epo neiškentė pažėt~
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:31

anou... tai kokio velnio vertei neįdomia drama w_what?
gaila neteko matyt versto lietuviškai.. dar kart žiūrėt nesinori><
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:34

Draugei padėjau~~~
Užtatai db verčiu tik tas dramas ar filmus, kurie man patinka~^__^
O mėgiamas dramas gali n kartų žėti,
neribok savęs~
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:37

eh dar yra daug kurių nesu mačius ir noriu pamatyt. Todėl neteko jokios dramos antra kart žėt.
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:50

Man tas pats, bet patikusias dramas tai po kelis kartus vis tiek suvalgau~~
Anywayz, gal turi account'ą in MyDramaList?~
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:52

nop neturiu
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 13:56

Tai pats laikas susikurti, jeigu žiūrai dramas~~
(ne, tai nebuvo propoganda ar reklama, he he~~~)
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-24, 15:43

rieks pabandyt pasigamint
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-25, 14:23

Patogu ir beveik viskas vienoj vietoj~
http://mydramalist.info/
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-25, 15:35

nelabai daug aš mačius, bet jau šiokį tokį listą susikūriau good job
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-10-25, 15:44

Pametėki account'ą savo~ priadinsiu drauguosna~
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-12-22, 13:04

labai miela drama, tik man pabaiga kaazkokia nei siokia nei tokia arba as kazko ten nesupratau :/ kas be ko pagrindiniai aktoriai labai faini ypac personazas Akira su savo kon kon. Labiausiai gal istrigo ta serija kur dare siaubo labirinta ;D
Atgal į viršų Go down
Fuyuko
Pakeliui į Japoniją
Fuyuko

Parašiau : 22
Man : 27
Miestas : Šiauliai

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2011-12-28, 20:17

Tai buvo mano pirma drama kure buvau maciusi xPP Ir po jos taip pamegau dramas, kad be ju net nebeisivaizduojiu savo gyvenimo ;ppp
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2012-02-17, 16:57

Parsisiunčiau su lietuviškais subtitrais pamėginsiu pažiūrėti maybe patiks.
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2012-02-17, 17:44

KaminariKatsu rašo:
Parsisiunčiau su lietuviškais subtitrais pamėginsiu pažiūrėti maybe patiks.

obas ir taip dar buna O.o
as tai kai parsisiunciau Ren ai Shindan tai ten 1-3 dalyse nelabai koki subtitrai, kaikur neisversta ir taimingas prastas, plius jau paciam filme kinietiski ir dar kzk subtitrai, tai kai tiek subtitru vienu metu tai isvis kosmaras ziureti ir nieko neina iskaityti, tai kadangi ten sneka nedaug, tai pati pataisiau anglisku subtitru taiminga, nuspalvinau gelsva spalva kad matytusi ir net galvojau isversti, bet jau tiek to ;D seip labai man patiko tos dramos butent 1-3 dalys (ju yra ir daugiau), o aktoriukai, tai vaje vake kokie grazuciai ir mieli
nobuta wo produce - Nobuta wo Produce 24830
Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą
miru-chan

Parašiau : 2015
Man : 28
Miestas : mzk / klpd

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2012-03-25, 10:10

Citata :
energingas vaikinas vardu Kusano Akira - pieno megėjasXD visai nesijaudina dėl kitų mokinių nuomonės ar populiarumo. mogus, sugebantis pasijuokti iš visko. Jis kalba nesąmonęs, keistai juokiasi ir plasnoja rankomas lipdamas laiptais. Ir štai, likimas suveda du visiškai skirtingus žmones vienam tikslui.
pats juokingiausias veikejas vien del joir ziurejau sia drama xDD vien i ano veido israiska paziurejus imdavo juokas liux drama ! xD
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2012-03-30, 19:21

drama labai oanašį į dramą "Life" kaikuriose vietose (gal būt) yra kažkas nukopijuota.
Na bet šiaip labai patinka drama labai idomi, nors kol kas žiūriu tik pirmą epizodą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime2012-03-31, 05:57

į life panaši tik tuo, kad mokyklinė daugiau nežinau kokių tau panašumų buvo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




nobuta wo produce - Nobuta wo Produce _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nobuta wo Produce   nobuta wo produce - Nobuta wo Produce Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nobuta wo Produce

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-