Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Heartstrings

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2011-10-12, 19:32


Heartstrings


Heartstrings Heartstrings%2BKorean%2BDrama%2BWallpaper
Pavadinimas: Heartstrings/You’ve Fallen for Me
Pavadinimas originalioje kalboje: 넌 내게 반했어 [Neon Naege Banhaesseo]
Žanras: Rimantinis, muzikinis
Trukmė: vieno epizodo - 1h[60min]
Epizodų skaičius: 15 + 1 specialus
Pradėta transliuoti nuo: 2011/07/29
Teminės dainos : Jung YongHwa- You've Fallen For Me, The Day We Fall in Love,
Kang MinHyuk - The Star, Jung Yong Hwa - I Miss you, 싸울 준비 되었나요, 그대를 만나러 갑니다, M Signal - I Don't Know, FT Island - 꼭은 아니더라도.
Aktoriai:
Park Shin Hye - Lee Kyu Won
Heartstrings Pizap_39
Jung Yong Hwa - Lee Shin
Heartstrings Pizap_40
Song Chang Eui - Kim Suk Hyun
Heartstrings Pizap_41
So E Hyun - Jung Yun Soo
Heartstrings Pizap_42
Kim Yoon Hye - Han Hee Joo
Heartstrings Pizap_43
Kang Min Hyun - Yeo Joon Hee
Heartstrings Pizap_44

Eiga: Jaunas gitaristas ir grupės lyderis Lee Shin yra populiariausias vaikinas mokykloje, jis turi viską ką tik nori, yra arti savo svajonės - kad jo grupė būtų viena iš populiariausių šalyje. Lee Kyu Woon yra to pačio universiteto studentė, kuri irgi studijuoja muziką, taip pat ji yra meistrė savo srityje - groja tradiciniu korėjietišku muzikos instrumentu Gyageum, ji yra grupės lyderė, grupė savo veiklą pradėjo visai ne seniai, merginų svajonė debiutuoti šalyje. Lee Shin ir Lee Kyu Won pirmą kartą susitinka Jeyu saloje, po kelių dienų, jie susitinka universitete, nuo tos akimirkos jie negali ištverti vienas be kito dienos, bet ir Lee Shin ir Lee kyu Waon bijo prisipažinti savo jausmose, ne tik dėl to kad abejoja ar kitas jaučia tą patį bet ir dėl aplinkinių dėmesio. Kaip viskas bus toliau, ar jie bus kartu?

Mano nuomonė: Viena iš romantiškiausių dramąų, viska slabai tikroviškai suvaidinta, kartais atrodė kad vaizduojama viena iš mano gyvenimo dalių, susidomėjau drama tada kai pirmą kartą išgirdau kad gerai dera šiuolaikinis lengvas rokas su tradiciška rytetiška muzika.


Paskutinį kartą redagavo real_asiaholic, 2014-02-05, 06:25. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-04, 11:51

Nerekomenduoju pažiūrėti niekam, nebent esi C.N.Blue fanas. Bet ir tai.. Toks š. kad KĄ AŠ ŽINAU. Scenarijus žiauriai silpnas. Vienintelis aktorius dėl kurio žiūrėjau, tai Min Hyuk.. nu jis tai ... aksjh;aks'aldosiu;osj <333

Heartstrings Tumblr_lwltxkOC0S1qb00qa
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-04, 12:02

kuom tau drama nepatiko? man labai patiko, tokia romantiška, kaikuriuose momentuose tiek prisižvengiau, o kaikur verkiau nesustodama, be to ši drama man primena šią vasarą ;DD
Veikėjai nerealiai viska suvaidino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-04, 12:11

Kad šita drama buvo apie nieką. Tikrai, visiškai. Drama jau buvo pasmerkta žlugimui kai prasidėjo problemos su PD. Nieko stebėtino, jog "Heartstrings" reitingai buvo tokie žemi. Nepilnai išvystyti veikėjai, muzikos beveik nebuvo ir gavosi kažkokia nesąmonė.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-04, 12:17

Na čia gal kiekvienam skirtingai, nors tai kad drama apie nieką, iš dalies pritariu... nors ne... apie nieką buvo Yeo Joon ir to kito C.N Blue nario santykiai x.x ten tai visai kažkokia istoriją apie anoreksike, bet šiiap viskas gerai
Atgal į viršų Go down
yune
Konnichiwa!
yune

Parašiau : 6
Man : 28

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-05, 22:12

Pradėjau žiūrėti tik dėl Jung Yong Hwa su Park Shin Hye, tačiau tikrai nenusivyliau. Na, taip, galbūt labai eilinė ir net banali meilės istorija, tačiau man patiko itissimple
Atgal į viršų Go down
Rukki-chan
Pakeliui į Japoniją
Rukki-chan

Parašiau : 37
Miestas : カウナス

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-05, 22:34

Man ši drama paliko tikrai didelį įspūdi. Ir nesvarbu ar šita drama apie nieką (kitų nuomone), ar reitingai buvo žemi,man ji puikiai susižiūrėjo<3
Atgal į viršų Go down
yune
Konnichiwa!
yune

Parašiau : 6
Man : 28

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-05, 22:35

Aš kiek žinau, tai šitos dramos kaip tik reitingai buvo aukšti ir greitai išpopuliarėjo..
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-06, 06:55

YUNE - va būtent, reitingai buvo tikrai aukšti ir net labai, o drama tikrai buvo populiari, ir ne tik P.Korėjoje, bet tai ppat daug dėmesi osulauke Kinijoje, Japonijoje, ir net JAV.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-06, 10:13

Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-06, 11:04

gash... žmonės, jus noliferiai? O.o
Geriau įjunkit koki tarptautinį chat'ą ir paklausyt at jų šalyje tą dramą populiari ir ar dayg žmonių žiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-06, 11:20

gomen, bet pjauni grybą konkrečiai :D
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-07, 12:35

Drama man irgi labai patiko.Daug geros muzikos skambejo.^^
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-08, 18:51

cuzimstupid rašo:
gomen, bet pjauni grybą konkrečiai :D

>.> Wikipedija... dalykas kuriame pateikiama visiškai liekšta ir neidomi informacija, aš rimtai sakau, jeigu kokiam chat'e arba dramos oficialiame puslapyje informacijos paieškoti tai tikrai pakeisi nuomonę, nors man tai tas pats ar kas žino kokie iš tikrųjų reitingai ar ne >.> faktas tas, kad liepos (jeigu ne klystu tai tikrai tame mėn buvo pradėta transliuoti dramą) drama visur užieme 1 vietą (TARP AZIETIŠKŲ DRAMŲ)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime2012-01-08, 19:38

online, tai taip :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Heartstrings _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartstrings   Heartstrings Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Heartstrings

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-