Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Sunao ni narenakute

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-22, 13:49

Sunao Ni Narenakute
sunao - Sunao ni narenakute Dytb3a10
Dramos pavadinimas: Sunku pasakyti 'myliu tave'
Dramos pavadinimas japonų kalboje: 素直になれなくて
Išleidimo metai: 2010.04.15
Žanras: drama
Epizodų skaičius: 11 (48min.)
Aktoriai:
Eita Nagayama - Keisuke Nakajima (Nakaji)
sunao - Sunao ni narenakute Fotor041
Juri Ueno - Tsukiko Mizuno (Haru)
sunao - Sunao ni narenakute Fotor042
Kim Jae Joong - Sonsu Park (Doctor)
sunao - Sunao ni narenakute Fotor043
Megumi Seki - Hikaru Nishimura (Peach)
sunao - Sunao ni narenakute Fotor044
Tetsuji Mayama - Kaoru Ichibara (Linda)
sunao - Sunao ni narenakute Fotor045
Eri Watanabe - Mariko Okuda
Jun Fubuki - Shoko Mizuno
Koji Kikkawa - Ryosuke Nakajima


Eiga: Penki skirtingi jaunuoliai,Kurių gyvenimas sunkus jiems nelabai sekasi. Juos suveda populiarioji Twitter svetainė. Nakaji ieško savo tėvo, kuris buvo karo fotografas. Pats  taip pat fotografuoja, bet gauna darbą tik vyrams skirtame žurnale. Haru dirba mokykloje mokytoja, bet jai sunkus bandomasis laikotarpis. Nishimura yra geriausia Mizuno draugė, kurios vaikinas ją ignoruoja nuo tada, kai sužinojo, jog ji nėščia. Kaoru "Linda" dirba žurnalo redaktoriumi, jis sutinka būti bosės meilužiu, nes nenori prarasti darbo. Park Seonsu arba "Daktaras" yra atvykęs iš P. Korėjos, Twitter jis prisistato dirbantis daktaru, nors iš tiesų jis dirba vaistų pardavimo kompanijoje, jam nesiseka jo verslas.
Ši istorija pilna draugystės, kai penki žmonės Twitter daug prisimelavę, kai ką nuslėpę, pamažu vienas kitam atsiskleidžia ir susiranda patį save. Drama atvėrė daugeliui žmonių akis ir padėjo suprasti, kad kiekvienas žmogus turi draugus, kad ir koks jis beviltiškas būtų.


Mano nuomonė: Drąsai dedu šią dramą į geriausiųjų trejetuką. Neapsakomas jausmas apėmė žiūrit dramą. sužiūrėjau per savaitę, tai tikriausiai mano rekordas. Istorija labai gyvenimiška nuostabi penkių žmonių draugystė. Kai jie būdavo kartu atrodydavo taip mielai. Labiausia man dėmesį patraukė  Tamayama Tetsuji iš tiesu simpatiškas aktorius. Net nepagalvojau, kad jis vaidino Nanos filme. Jo personažo Kaoru arba Linda istorija taip pat buvo labai dramatiška eh privertė jis mane išspausti ašarą. Eita nuostabus aktorius, tikrai nuostabus. Šį kart jo personažas paprastas vaikinukas fotografas, bet jo draugystė su Haru labai miela. Nebuvo daug meilių seilių buvo tik labai miela draugystė. Pirmą kartą matau Ueno Juri. God, koks mielas jos balsas, kažkodėl priminė Aoi Miyazaki. Peach tai ta mergina kuri visada visų būna draugė. Gaila jos ir jos vaikelio, bet labai didelio įspūdžio jos istorija nepaliko. Ir galiausiai Hero Jaejoong. Šaunu, kad vaidinti korėjietį ir pasikvietė tikrą korėjietį, o ne koki Japan aktorių. Tikrai buvo pikta žiūrėt, kaip jis stengiasi darbe ir meilėje, bet jam taip nesiseka... 
Galėčiau prikibt prie to, kad nevisų personažų istorijos labai išplėtotos. Bet man viskas labai patiko. Ypač labai geras ost kuris nesunkiai reguliuodavo emocijas. Eh gal paskutinis ep prasidėjo per daug dramatiškai, bet viskas susitvarkė.

redagavo: real_asiaholic
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-23, 10:45

Wow, Jaejoong'as O.o
Šiaip atrodo tikrai įdomiai, reiks kada pažiūrėti~
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-23, 17:21

Aš šį filmą buvau pradėjusi žiūrėti bet taip ir nepabaigiau x.x
Vis planuoju užbaigti žiūrėti, tiesą pasakius jau iš pradžių pasirodė labai įdomus.
Iš to ką pamenu labiausiai, taj kaip [atrodo] Eita ir Ueno Juri susitiko kovinėje kur jis ją išvadino pervertė, durnė ir dar ten kuom o vėliau per mėėtą jie susitiko, neįsivaizduoju kad aš tokiose situacijoje turėčiau jaustis.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-24, 11:24

Ta vieta kur ją perverte išvadino buvo labai linksmaXD
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-24, 11:40

Buvau priversta pažėti šitą dramą, bet
kai sužinojau, jog ten Tetsuji vaidina,
tai kažkaip lengviau buvo žiūrėti. Plius
Eitos vaidyba tikrai gera buvo~ Labiausiai
nervino Tinos vaidyba (nekreipkit dėmesio, taip jį
visad vadinu ir vadinsiu), nu tas jo daktaro personažas...
Tokis vaizdas, kad jis pats save vaidino.
Bendrai pasvėrus, drama nebloga, bet antrą kartą nežiūrėčiau~
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-24, 12:49

Citata :
Tokis vaizdas, kad jis pats save vaidino.
Gerviu tokius aktorius, jie turi tikrą talentą ;D
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2011-10-24, 12:56

Nu nepasakyčiau, kad čia talentas....
Čia tas pats kaip Lee Hong Ki vaidindamas Jeremy iš tiesų nieko
nevaidino, o tik elgėsi taip kaip visad elgiasi. Tai gerai jeigu tas įprastas elgesys
tam vaidmeniui tinka, bet vis tiek, aktorius turi sukurti atskirą, kitokį elgesio tipą
negu jam įprasta....Ašen taip manau~
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime2014-03-22, 05:39

Na va. Praėjo keli geri meteliai iš aš peržiūrėjau dramą nuo pradžių iki pabaigos. Iš tikrųjų, taip pat, kaip ir Kaori, man ši drama paliko didelį įspūdį. Labai patiko aktoriai, jų vaidinimas, muzika ir pats dramos siužetas. Be žiūrint dramos, man labai pagailo Kim Jae Joong, neįsivaizduoju, kaip jam pavyko suvaidinti tokį shy boy.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




sunao - Sunao ni narenakute _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunao ni narenakute   sunao - Sunao ni narenakute Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Sunao ni narenakute

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-