Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 City hunter

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 26
Miestas : TOKYO

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: City hunter   City hunter Icon_minitime2011-12-29, 13:42



City Hunter


City hunter City-Hunter13
Dramos pavadinimas: City Hunter
Dramos pavadinimas originalioje kalboje: 시티헌터 / Sitihunteo

Žanras: Veiksmo, romantinis
Epizodų skaičius: 20
Dramos vieno epizodo trukmė: 55min.
Teminės dainos: CITY HUNTER SAD RUN RED WATER LONELY DAY DEAD OR LIVE SAD SONG  GLORY OF THE CITY ARIA OF THE CITY Girl's Day - Shyny boyJonghyun (SHINee) - So goodbyeKARA - I only look at you.
Aktoriai:

Lee Min Ho - Lee Yoon Sung / John Lee / Poo Chai
City hunter Pizap_21
Park Min Young - Kim Na Na
City hunter Pizap_22
Lee Joon Hyuk - Kim Young Joo
City hunter Pizap_23
Kim Sang Joong - Lee Jin Pyo / Steve Lee
City hunter Pizap_24
Kim Sang Ho - Bae Shik Joong / Bae Man Deok
City hunter Pizap_25
Yang Jin Sung - Shin Eun Ah
City hunter Pizap_26
Hwang Sun Hee - Jin Soo Hee
City hunter Pizap_27
Gu Ha Ra - Choi Da Hye
City hunter Pizap_28

Eiga: Veiksmas vyksta Seoule 2011 metais. Lee Yoon Sung yra talentingas MIT absolventas, kuris dirba tarptautiniu rysiu komandoje, Melynuose rumuose. Jis planuoja atkersyti 5 politikams, kurie yra kalti del jo tevo mirties. Jam padeda jo netikras tevas Lee Jin Pyo. Del sio kersto jis ilgainiui tampa 'Miesto medziotojas'.

Jusu nuomonė: Si drama uzima 2 vieta mano mylimiausiu dramu sarase. Man patinka sios dramos zanras. Dziaugiuosi, kad cia yra imaisyta ir romantikos, kurios dramoj tikrai nera mazai. Man patinka dramos mintis. Taip pat ir aktoriai, kurie isijaute i savo vaidmenis. Dramos metu tiesiog tirpau ziuredama I Lee Min Ho, kuris dramoje atliko gerojo 'blogiuko' vaidmeni. Taip pat Park Min Young, kuri dramoje kerejo savo meilumu. Drama man tikrai labai patiko! Rekomenduociau ziureti veiksmo gerbejams, taip pat romantikems. Lee Min Ho gerbejoms. Gali pasiziureti ir tie, kuriuos domina Korejos politika ir dar kiti viriausybes reikaliukai. Taip pat Melinieji rumai.^^

(redagavo: real_asiaholic)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2012-01-04, 11:40

nu niekaip negaliu pabaigt šito serialo, nors nušauk.. šiaip įdomu ir visa kita.. bet kažkaip tampo gumą.. :D
Atgal į viršų Go down
Rukki-chan
Pakeliui į Japoniją
Rukki-chan

Parašiau : 37
Miestas : カウナス

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2012-01-05, 16:17

Man ši drama, tai viena iš mano geriausių matytų.
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 26
Miestas : TOKYO

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2012-01-05, 16:48

cuzimstupid rašo:
nu niekaip negaliu pabaigt šito serialo, nors nušauk.. šiaip įdomu ir visa kita.. bet kažkaip tampo gumą.. :D

Aha labai istemta. Seip drama man tai nereali, bet kai kuriuose vietose tiesiog norisi viska mesti ir iseiti, nes taip suparina^^
Atgal į viršų Go down
Raduga
Pakeliui į Japoniją
Raduga

Parašiau : 35
Man : 27
Miestas : Ignalina

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2013-01-01, 14:42

Katik pažiūrėjau 1 seriją <3
Lee Minho kaip visada saldainiūkas xD
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2013-01-01, 16:14

Reiks pažiūrėti ^^
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2013-07-19, 19:05

Jau pusė dramos peržiūrėjau, negaliu atsižiūrėt į Lee Min Ho. O pati drama tikrai labai verta dėmesio, nu tokia osum <3
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime2013-07-22, 22:15

Ayumi^^ rašo:
cuzimstupid rašo:
nu niekaip negaliu pabaigt šito serialo, nors nušauk.. šiaip įdomu ir visa kita.. bet kažkaip tampo gumą.. :D

Aha labai istemta. Seip drama man tai nereali, bet kai kuriuose vietose tiesiog norisi viska mesti ir iseiti, nes taip suparina^^

 Kaip čia taip? peržiūrėjau per 3 dienas, šiandien visus 10 epizodus peržiūrėjau.

 Mane pabaiga šokiravo. Žiūrėjau du paskutinius epizodus ir verkiau kaip koks mažas vaikas.
Blemba, paskutiniame epizode maniau, kad Lee Yoon Suk mirė, tada tai iš vis man buvo sumišimas galvoj, bet kai hį pamačiau, tai tikrai mane pribaigė :D Tikrai nesitikėjau tokios pabaigos.
Drama nereali. Kiekvienas ją turėtų pamatyti
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




City hunter _
RašytiTemos pavadinimas: Re: City hunter   City hunter Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

City hunter

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-