Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kelionė į Šiaurės Korėją 2008

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-19, 21:24

Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-21, 09:27

Kai pamačiau tuos pastatus, pagalvojau kad ten vienas Vilniaus rajonas.. Labai gaila visa tai žiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-21, 16:27

Grynas Vilniaus priemiestis. Tikrai.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-21, 16:55

Žiauru. Šalys labai skurdi. Atrodė kaip pokario laikais. Žmonių praktiškai nėra. Man taip jų gaila, kodėl į Š.Korėja atėjo tų Irų dinastija, labai tikiuosi kad Kim Chan Iro sūnus bent truputi padės šalies gyventojams.

Jiems negalima turėti jokio kontakto su užseniečiais? Kodėl? Pas juos netas yra?
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-21, 17:16

Ne, netas uždraustas~
Šiaip ta masinė gimnastika žiauriai patiko ir vaikai O.o

Kalbant apie Vilnių, tai ačiū Dievui, kad tokios vietos kuo toliau, tuo labiau skursta~ Tikiuosi greitai jų nebeliks x.x
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-21, 18:10

man patiko tas paradas žiauriai gerai atrodoO_o
Net gaila tų žmonių... Mano, kad gyvena gražiame komunistiniame pasaulyje ir net neįsivaizduoja, kaip baisiai jiems valdžia pudrina smegenis
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-22, 10:36

Gal ir atsiranda tokių išsišokėlių. Bet mes apie juos nieko nesužinome, nes jie būna 'nukenksminami'.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-01-24, 17:19

Tiesiog nightmare on elm street.. Baisusis S.Korejos komunizmas. 
Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą
miru-chan

Parašiau : 2015
Man : 28
Miestas : mzk / klpd

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2012-10-16, 15:31

zmogus mojuoja lazdele gatveje? kas cia per nesamone? nera reklamu..neto.ziauru o,o
Atgal į viršų Go down
YourG
Konnichiwa!
YourG

Parašiau : 13
Man : 25
Miestas : Vilnius

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime2013-02-02, 11:50

so sad .... iš tiesų, sunku patikėti, kad tokios šalys dar egzistuoja. Ir viskas, ką parodė, tiesiog dvelkte dvelkia sovietmečiu. pfuupfuupfuu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė į Šiaurės Korėją 2008   Kelionė į Šiaurės Korėją 2008 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kelionė į Šiaurės Korėją 2008

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Korėja-Lietuva-