Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
JiYong
Paragauji kiniško maisto
JiYong

Parašiau : 275

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-03, 10:28

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' 1325007799kasgi

Puslapiai: 170
Išleidimo data: 2011 m

Moteris internete netikėtai atranda žaibo smūgį patyrusių žmonių klubą.
Jo lankytojai jai padeda ne tik prisiminti ilgai slėptą savo jaunystės
patirtį, išsivaduoti iš kaustančių baimių, bet ir naujai atrasti save ir
savo kūną.

Bankininkas, kurio griežta motina kontroliuoja net
jo intymius santykius šeimoje, sutinka buvusią geriausio draugo B.
meilužę, dabar – našlę. Susižavėjęs patiki, kad tai ir yra tikroji
meilė, bet, vos jam tą prisipažinus, nutinka keisčiausias įvykis – jo
kūnas virsta nematomu ir po truputį pradeda nykti...

Tarp
psichiatro ir jo pacientės užsimezga meilės ryšys. Su ja išsiskyręs,
psichiatras keliauja į Angkor Vato šventyklą, ten stebi medį, šaknimis
apraizgiusį Budos statulą ir šventyklą, bet kartu apsaugojusį jas nuo
suirimo. Taip apsikabinę, jie išsilaikė devynis šimtus metų. Psichiatras
supranta, kad tas pats vyksta ir žmonių gyvenime, – tik kas
pavojingiau: jo žeidžiančios pastabos ar meilužės peilis? Kas iš
jųdviejų yra medis, o kas Buda?




Mano nuomonė:
Esu varčiusi šią knygą, bet perskaityti jos dar neteko. Kiek skaitinėjau, braižas tikrai panašus į Haruki Murakami. Jeigu skaitote šio japonų rašytojo knygas, tai Kim Young-ha kūrinys 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' turėtų patikti. Pati žadu perskaityti artimiausiu metu.
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-03, 10:34

Taip ir nesupratau apie ka ji, bet reiktu perskaityti, tik teks palaukt kol prasides mokslo metai tada gal naujos sules bibliotekoj rasiu.
Atgal į viršų Go down
JiYong
Paragauji kiniško maisto
JiYong

Parašiau : 275

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-03, 10:45

Nemanau, kad rasi, nes ji labai neseniai išleista. Aš net miesto bibliotekoje neradau. Nebent tau pasiseks. Sėkmės beieškant ^^
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-03, 10:47

Aciu stengsiuosi surast ^-^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-27, 10:16

Net nustebau, kai bibliotekininkės pasakė, kad bibliotekoje yra ši knyga. Šiuo metu kaip tik ją žadu pradėti skaityti.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-07-29, 12:53

BLYN!!! Kaip man nepasisekė. Skaičiau tą knygą, ir buvau įkelusi aprašymą, bet per forumo tvarkymą, knygos aprašymas atsidūrė šiukšlynė.
Ok pasakysiu, kad knygą yra šiaip sau tokia, nebloga, kol skaičiau, vis galvojau, ar patinka ne patinka. Bet galiausiai supratau, kad patinka, Bet tiesą pasakius, skaičiau ją tik tam kad perskaityti, knygą yra labai įdomi, na kaip ne įdomi.. na žodžiu pats tūrinis apie nieką, bet tas niekas ne Murakamiškas, o truputi prastesnis x.x
Bet, jeigu yra žmonių kurie nori pasidomėti Korėjos literatūra tai būtinai siūlau paskaityti, įdomiausias skyrius apie vampyrus ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-08-15, 19:49

Pagaliau baigiau skaityti. Įdomūs apsakymai. Labiausia patiko apie vampyrą ir apie merginą dirbančią nelegalius diskus pardavinėjančioje parduotuvėje. Nelabai tik supratau apsakymo "Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui" kaip tu jį supratai, MC?
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime2012-08-16, 05:29

na pradėsiu nuo knygos pavadinimo, manau, kad tai jau buvo random pasirinkima kaip pavadint knygą. O šiaip, aš labai nesigilinu į parašyto teksto esme, nesu nei aiškiaregė nei koks žmogus su galiomis suprasti, kuris galėtų suprasti, ką žmogus norėjo pasakyti. Manau, kad buvo rašoma apie tai, kad žmogus nėra visagalis, stengiesi ar ne, vistiek viskas bus taip, kaip likimas nulems. Na taip pat ten buvo aprašoma, apie tai, kai tas vyras strigo lifte su moterimi, jis jai padėjo iš ten išeiti ir paprašė, kad ji pakviestu ką nors jam į pagalbą, jis lauke, bet taip ir nesulaukė, tai gi, manau, kad šita dalis parodo tai, kad reikia pasistengti pačiam sau padėti, ir neprašyt pas kitus, nes ką žinai, ar jie padės ar išduos.

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' 424193
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'   Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?' Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kim Young-ha 'Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?'

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Literatūra-