Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Death Note (The Last Name)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Death Note (The Last Name) _
RašytiTemos pavadinimas: Death Note (The Last Name)   Death Note (The Last Name) Icon_minitime2012-08-15, 06:58

Death Note The Last Name
Death Note (The Last Name) Death-note_-the-last-name-wallpaper-01
Filmo pavadinimas: Death Note The Last Name
Filmo pavadinimas originalioje kalboje: Desu Nouto The Last Name (デスノート the Last name)
Išleidimo metai: 2006/11/03
Žanras: detektyvas, psichologinis, komedija, fantastika, mistika, veiksmo, drama
Filmo trukmė: 139min.
Teminė muzika: KYONO x DJ STARSCREAM - HAKAI, RIZE - Light Your Fire, ORANGE RANGE - チェスト, UVERworld- Nagare Kuukyo, Energy - High and mighty, DOPING PANDA - MIRACLE, Ninja Night School - Ultra Brain, My Soul - Katou Miliyah, Zinnia - Hori Festa, Drive - Takahashi Hitomi, Strange Days - Tama, Serenade (D.N.Mix) - Galneryus, The Distorted World ~Lead To Spin Off L~ - Daita

Aktoriai:
Kenichi Matsuyama - L
Death Note (The Last Name) Fotor0415114550
Tatsuya Fujiwara - Light Yagami
Death Note (The Last Name) Fotor097
Erika Toda - Amane Misa
Death Note (The Last Name) Erika_toda_Fotor_Collage
Taip pat vaidino:
Shidou Nakamura - Ryuk (balsas)
Shinnosuke Ikehata - Rem (Balsas)


Eiga: L vis dar įtaria, kad Light yra Kira ir nesiruošia pasiduoti. Light suprato, kad L yra detektyvas ir jis jį įtaria.
Nors atrodytų, kad L ir Light gan dažnai susitinka ir bendrauja bet ir Light ir L neparodo savo tikro veido.
Light sutinka merginą, kuri irgi turi mirties užrašus, ir yra pranašesne už jį, nes turi Šinigamio akis. Nors antras Kira yra pasiruošęs dėl Light'o atiduoti gyvybę, pats Light galvoja, kad dabar turi ne viena o du priešus.
Ar L pavyks įrodyti, kad Light yra Kira? Kieno vardas knygoje bus paskutinis ir kas laimes šią kovą?

Mano nuomonė:
pagal mane, pirma dalis buvo įdomesnė. Bet, nesakau, kad antra dalis buvo visai neįdomi, paėmus visą vaizdą bendrai, tik filmas tikrai labai geras ir vertas geriausių padovanojimų ;D


Paskutinį kartą redagavo real_asiaholic, 2014-04-15, 08:58. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Death Note (The Last Name) _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note (The Last Name)   Death Note (The Last Name) Icon_minitime2012-08-15, 08:26

man šitas visai nepatiko. Kadangi dievinu anime šita dalis jau buvo už jo ribų>< ir žiūrėjau ko ne per prievartą, kad tik pažiūrėt...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Death Note (The Last Name) _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note (The Last Name)   Death Note (The Last Name) Icon_minitime2012-10-06, 01:46

šita dalis prastesnė.. žiūrėjau nesutelkusi dėmesio,tik taip,kad ėjo vos ne kaip fonas mano kitai veiklai. man asmeniškai pagadino viską misos ir rem atsiradimas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Death Note (The Last Name) _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note (The Last Name)   Death Note (The Last Name) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Death Note (The Last Name)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-