Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 vampire prosecutor 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

vampire prosecutor 2 _
RašytiTemos pavadinimas: vampire prosecutor 2   vampire prosecutor 2 Icon_minitime2013-01-18, 19:03

Vampire prosecutor 2
vampire prosecutor 2 Vampire_Prosecutor_2-p2
Dramos pavadinimas: Vampire Prosecutor 2 (vampyras detektyvas 2)
Dramos pavadinimas originalioje kalboje: Vampire geomsa 2.
Zanras: fantastinis, mistinis, detektyvas.
Dramos trukme: 11 epizodu (60min).
Temine muzika/ost: MS Sniper - danger

Aktoriai:
Yeon Jeong Hun - Min Tae Yeon
vampire prosecutor 2 Fotor057
Lee Young Ah - Yoo Jung In
vampire prosecutor 2 Fotor061
Lee Won Jung - Hwang Soon Bum
vampire prosecutor 2 Fotor059
Lee Kyoung Young - Jo Jung Young
vampire prosecutor 2 Fotor062
Kim Joo Young - Choi Dong Man
vampire prosecutor 2 Fotor063
Yuriko Yoshitaka - Runa
vampire prosecutor 2 Fotor064

Eiga: Min Tae Yeon nera tipinis vampyras, kuris yra istriskes kraujo. Min Tae Yeon dirba detektyvu. Jis yra vampyras, bet negeria ir nezudo zmoniu. Apie jo paslapti zino tik jo bendradarbis Hwan Soon Bom ir jo brolis.
Min Tae pajautes kraujo kvapa arba ji paragaves gali pamatyti zmogaus praeiti ir mirties aplinkybes. Sis vampyras dirba detektyvu todel, kad nori surasti vampyra, kuri jis buvo sutikes pries 7 metus.
Siam sezone veiksmas vyksta Seule, Min Tae kolega Choi Dong isivaikina mergaite, kurios tevas buvo per klaida nutesitas mirciai, o jos visi artimieji mire. Bet Choi Dong neilgai dziaugesi, jo ivaikinta dukra Ji Ae pagrobe, tam, kad ja susigrazintu Choi Dong susidejo su vampyru - bloguoju krauju, del vienos mergaites jis yra pasiryzes nuzudyti net ir savo draugus. Min Tae kaip visada ateina paciu laiku, bet si karta, jis tures ne su paprastu nusikalteliu, o su paciu vampyru. Tarp ju vyksta kova del gyvybes. Ne tik del savo gyvybes, bet ir del visu kitu.


Mano nuomone:
Kaip jau esu sakius, viena is geriausiu man matytu dramu, aplamai, is visu matytu, ne tik is korejietisku. Patinka man sie aktoriai, ju tikrai profesionalus vaidinimas ir scenarijus.
Sia drama perziurejau, galima sakyti per viena para. 1 serija ziurejau ketvirtadieni, o visas likusias per visa diena, nakti ir dar truputi ryte, perziurejau (tai buvo siekmadienis).
Kiek supratau, dar laukia 3 sezonas.
Zodziu, man patiko, nezinau, ar kitiems patiks, juk visu zmoniu skoniai skiriasi, bet manau, kad kiekvienas paziurejas bent kokias 3 pirmo sezono seeijas, nores uzbaik ziuret iki pabaigos n.n


Paskutinį kartą redagavo real_asiaholic, 2014-03-22, 15:59. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

vampire prosecutor 2 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: vampire prosecutor 2   vampire prosecutor 2 Icon_minitime2013-01-18, 19:12

P.S. Nuotraukas ikelsiu veliau, pirmadieni arba antradieni. Na... jeigu gausiu ta normalia kompo klaviatura, tj galbus sekmadieni.
Atgal į viršų Go down
 

vampire prosecutor 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-