Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 19 [NINETEEN]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

19 [NINETEEN] _
RašytiTemos pavadinimas: 19 [NINETEEN]   19 [NINETEEN] Icon_minitime2013-05-01, 07:22

NINETEEN
19 [NINETEEN] 19-Nineteen
Filmo pavadinimas: Nineteen [19]
Išleidimo metai: 2009/09/12
Žanras: Jaunimo/nusikaltimai/detektyvas
Filmo trukmė: 103min.
Teminė muzika: IU - Fifth Finger, T.O.P ft. SeungRi - Because, Seungri - Only one person.
Pagrindiniai aktoriai:
Choi Seung Hyun/T.O.P (Big Bang)
19 [NINETEEN] 8ggm
Lee Seung Hyun/ Seungri (Big Bang)
19 [NINETEEN] 35isjd3
Huh Ji Yae
19 [NINETEEN] R9mpuf

Eiga: Baigęs vidurinę mokyklą Min Seo bandė įstoti į koledžą, bet jam nepavyko, kitais metais, jis pakartotinai laikė egzaminus. Jeong Hun į universitetą įstojo tik savo tėvų pagalba, bet universitete praleidinėja paskaitas. Eun Young mama yra mirtinai susirgusi, tam, kad ją išgydyti reikia didelės pinigų sumos, kurių Eun Young neturi.
Tą vakarą, kai mirė Jeong Hun'o draugė Seo Hyang Ja, Min Seo ją slapčia filmavo internetinėje kavinėje. Taip pat tą pačią dieną Seo Hyang pas Eun Young prašė paskolinti pinigų, bet ji atsisakė jai padėti, nes pati jų neturėjo. O Jeong Hun, iš tos trijulės, ją paskutinis matė. Visi trys tapo įtariamaisiais. Jie trys pabėgo iš nuovados ir ilgą laiką slapstėsi nuo policijos, jie galvojo, kad tai praleis visas dienas, tol, kol policija nesuras tikrojo žudiko. Bet jie nesėdėjo rankas sudėję, jie išaiškino, kad tikras žudikas yra internetinės kavinės direktorius, kuris buvo Jeong Hun'o ir Seo Hyang viršininkas. Pasirodo, jis reikalavo, kad mergina su juo draugautų už pinigus, kai ji atsisakė, jis ją paskandino (netyčia). Bet ar jiems pavyks tai įrodyti policijai, ar jie galės sugrįžti į savo šeimas?

Mano nuomonė: Tikrai įdomus filmas. Pati susimąsčiau, kaip aš gyvensiu, kai man bus 19 metų, juk reikės įstoti į universitetą ir t.t..
O filmas, kaip jau sakiau, tikrai įdomus, tik Seungri kažkaip, su vaidinimu nelabai pasiekė, matosi, kad aktoriaus darbas tikrai ne jam :D

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

19 [NINETEEN] _
RašytiTemos pavadinimas: Re: 19 [NINETEEN]   19 [NINETEEN] Icon_minitime2013-10-22, 17:20

Patiko sitas filmas
Atgal į viršų Go down
 

19 [NINETEEN]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-