Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Baby and me

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Baby and me _
RašytiTemos pavadinimas: Baby and me   Baby and me Icon_minitime2013-05-03, 17:29

BABY AND ME
Baby and me Movie-photo_52_82_318252_poster_318252
Filmo pavadinimas: Baby and me
Filmo pavadinimas originalioje kalboje: Ahgiwa Na (아기와 나)
Išleidimo metai: 2008/08/14
Žanras: Komedija, jaunimo, tėvystė, mokyklinė
Filmo trukmė: 96min.
Teminė muzika:
Jang Geun Seok ft. Kim Byeol - ????
Aktoriai:
Jang Geun Seok - Joon Soo

Baby and me Wko8qx
Sung Ha Yoon - Kim Byul
Baby and me 725elv
Mason Moon - Han Woo Ram
Baby and me W01fzm
Eiga:
Joon-Soo yra nerūpestingas jaunuolis iš turtingos šeimos, jis visada įsivelia į nemalonumus, su kuo nors susimuša arba prisigeria. Yra turėjęs nuotykių su daugybe merginų. Jo kaimynas vieną dieną jam parduotuvėje, Joon Soo nematant, įdėjo savo vaiką jam į vežimėlį. Jame buvo raštelis, kuriame buvo rašoma nuo merginos 'aš išvažiuoju į užsienį, turėsiu daug darbo ir neturėsiu laiko prižiūrėti mūsų vaiko, manau, tu juo geriau pasirūpinsi ir jį užauginsi', aišku, tą laišką ir parašė tas kaimynas, bet Joon Soo to nežinojo, tad ir patikėjo, kad kažkokia moteris susilaukė nuo jo vaiko. Joon Soo tėvai išėjo iš namų ir paliko jį vieną gyventi dėl to, kad jis visada įsiveldavo į nemalonumus, o į mokyklą atėjo mergina vardu Kim Byeol, kuri buvo pirmunė, žinojo viską, tiek apie vaikus, tiek apie mokslus. Tad ji pradeda prižiūrėti mažylį.
Po kiek laiko, mokykloje mokytojai susirūpina, dėl Joon Soo vaiko, galiausiai, jie išmeta jį iš mokyklos, jam baigiasi pinigai, o į darbą niekas nenori priimti vaikino su vaiku. Ir staiga, mažylis suserga Joon Soo tą pačią dieną sužino, kad tai ne jo vaikas, bet jis supranta, kad yra per daug prie jo prisirišęs, o ir mažylis jį pamilo.
Mano nuomonė: Tikrai nesitikėjau, kad bus toks įdomus filmas, vietose mane net sugraudino. Labai patiko tas mažylis, tik tas balsas jo (nu netikras) yai man pasirodė toks truputį.. šlykštokas.
Šiaip siūlyčiau visiems pažiūrėti, tiek vaikinams tiek merginoms.
Atgal į viršų Go down
 

Baby and me

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-