Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Koikyokusei

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koikyokusei _
RašytiTemos pavadinimas: Koikyokusei   Koikyokusei Icon_minitime2014-03-12, 06:14

Koikyokusei
Koikyokusei Days_With_You_poster
Filmo pavadinimas: Dienos su tavimi
Filmo pavadinimas japonų kalba: 恋極星 (Koikyokusei)
Išleidimo metai: 2009.03.14
Žanras: romantiška, drama
Filmo trukmė: 103min.
Teminė muzika: Aoyama Thelma - Suki desu, 恋極星を見上げて, mihimaru GT - Disconsolate想い出の君へファースト・デイトKurose Manami - Love is... ShineDAIZO - Say love youANNY PUMP - . 世界が敵になっても, RESISTANCE, Our Ferris Wheel, 奇跡なんて起きない, 春のカケラ,  Honey L Days - キミの為に僕が強くなる, 来ない人, 星の降る丘, Okano Hironori - 奇跡
Aktoriai:
Erika Toda - Natsuki Kashiwagi
Koikyokusei Fotor010
Kazuki kato - Sota Funabiki
Koikyokusei Fotor011
Ryuya Wakaba - Daiki Kashiwagi
Koikyokusei Fotor012


Eiga: Natsuki, Sota ir Daiki vaikystėje buvo geriausiai draugais, Sota buvo įsimylėjęs savo geriausio draugo Daiki sesę Natsuki, bet jis turėjo išvykti į užsienį. Tuo tarpu, kol Sota buvo užsienyje Natsuki ir Daiki tėvas mirė, po tėčio mirties Daiki pablogėjo psichinė sveikata, dėl to Natsuki turėjo savo brolį prižiūrėti ir neturėjo laiko nei naujoms pažintims nei prisiminimams. Po vienuolikos metų Sota sugrįžta į Sapporo pas vaikystės draugus. Sota išgelbėja Natsuki iš tos nuobodžios rutinos, jie abudu iš naujo vienas kitą pamilsta, bet jis jai nepasako, kad jis kenčia dėl rimtos ligos. Nors Sota be galo myli Natsukį, bet jam teks dėl ligos amžiams su ja atsisveikinti. 


Mano nuomonė: Filmo siužetas buvo šiek tiek panašus į filmą "I'll give my love to you", ir maždaug jau filmui įpusėjus aš supratau, kad Sota mirs. Bet pažiūrėti buvo tikrai įdomu, nesakau, kad šitas filmas yra kažkas tokio... bet man jis patiko. Jeigu bus laisvo laiko, siūlau jį pažiūrėti :)
Atgal į viršų Go down
 

Koikyokusei

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-