Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius _
RašytiTemos pavadinimas: Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius   Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius Icon_minitime2015-02-28, 07:17

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius SE7EN+PNG-2
Se7en ir YG nusprendė nesudaryti jokių naujų sutarčių, paliekant dainininką laisvuoju agentu.
Prieš kininškus naujuosius metus YG ir Se7en buvo susitikę aptarti Se7en sugrįžimą į YG agentūrą, bet galiausiai dvi šalys suprendė, kad liks atskirtos viena nuo kitos.
Ataskaitos rodo, kad YG šiuo metu daugiausiai dėmesio, laiko ir pinigų skiria Big Bang ir Winner sugrįžimui bei iKON debiutui, taigi net jeigu se7en ir pasirašytų sutarti jo sugrįžimas būtų atidėtas gerokai ilgam laikui. Kiti rodykliai rodo, kad YG dabartinių dainininkų sugrįžimams ir naujų grupių debiutams skiria makimaliai pinigų, YG tiesiog nesugebėtų padaryti gero Se7en comeback'o.

Se7en ir YG savo sutartis buvo nutraukę, kai Se7en turėjo eiti tarnauti į kariuomenę (P.Korėjoje privaloma visiems vyrams). Per šį laikotartpį dainininkas buvo aplankęs prostitučių masažo saloną, vėliau buvo nteistas 10 karinio kelėjimo, nes pažeidė karinius nuostatus.

Nežiūrink į tamsiąją daininko praeities pusę, YG viliesi, kad Se7en sutiks sugrįžti į agentūrą, bet dainininkas, matyt, galvoja apie šeimininį gyvenimą. Se7en ir YG kolektyvas yra labai geri draugai, todėl nežiūrint į Se7en atsisakymą sudaryti sutartį su YG, YG ir Se7en palaikys labai graudžius santykius.
Atgal į viršų Go down
Applegm
Pakeliui į Japoniją
Applegm

Parašiau : 29
Man : 26
Miestas : Marijampolė

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius   Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius Icon_minitime2015-03-31, 22:29

Atnaujins jis kontraktą tikrai, nes jis su savo ilgamete drauge nutraukė visus santykius, plius, SE7EN visa bio dar yra ygfamily puslapyje, o štai, kai Gummy pasitraukė, iškarto ištrynė. ^^
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius   Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius Icon_minitime2015-04-01, 05:27

Tai panašai su SM  buvo. TVXQ puslapyje visų 5 narių bio turėjo, nors iš grupės buvo likę 2 nariai
Atgal į viršų Go down
Applegm
Pakeliui į Japoniją
Applegm

Parašiau : 29
Man : 26
Miestas : Marijampolė

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius   Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius Icon_minitime2015-05-09, 18:43

Na, SE7EN ruošiasi comeback'ui :) savo kompaniją įkūrė :) tačiau vis tiek glaudžius ryšius su YG palaiko :) argi, ne šaunu? :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius   Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Se7en ir YG visiškai nutraukė visus ryšius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Naujienos-