Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 I Need Romance 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 22
Miestas : Vilnius

I Need Romance 3 _
RašytiTemos pavadinimas: I Need Romance 3   I Need Romance 3 Icon_minitime2015-04-18, 17:45

I Need Romance 3
I Need Romance 3 I-Need-Romance-3-Poster2

Dramos pavadinimas: I Need Romance 3
Dramos pavadinimas korėjiečių kalba:로맨스가 필요해 3 (Romaenseuga Pilyohae 3)
Išleidimo data: 2014.01.13
Žanras: romantinė komedija
Aktoriai:
Kim So Yeon - Shin Joo Yeon
I Need Romance 3 Pizap_32
Sung Joon - Joo Wan
I Need Romance 3 Pizap_33
Nam Gung Min - Kang Tae Yoon
I Need Romance 3 Pizap_34
Wang Ji Won - Oh Se Ryeong
I Need Romance 3 Pizap_36
Park Hyo Joo - Lee Min Jung
I Need Romance 3 Pizap_35
Yu Ha Jun - An Min Seok
I Need Romance 3 Pizap_37
Yoon Seung Ah - Jung Hee Jae
I Need Romance 3 Pizap_38
Park Joo Hwan - Lee Woo Young
I Need Romance 3 Pizap_39
Sung Woo Sik - Han Ji Seung
Lim Soo Hyun - Se Ryong asistentė
Chae Bin - Shin Joo Yeon (jauna)
Choi Ro Woon - Joo Wan (jaunas)
Alex - Jung Ho
Kim Ji Suk - barmenas
Joo Sang Wook - Shin Joo Yeon ex-vaikinas
Kim Na Young - dizainerė
Yoo Young - radijo programos svečias
Kwon Na Ra - radijo programos svečias
Eiga:
 Šis serialas apie 4 meilės istorijas:
 Shin Joo Yeon yra 33 metų moteris, kuri nepasitiki savo jausmais, netiki, tikra, tyra, nuoširdžia meile. jos tikslas - gerai, tobulai atlikti savo darbą, priverst jos viršininką ja didžiuotis... Vaikystėje ji buvo visiškai kitokia.
 Vaikystėje Shin Joo Yeon turėjo rūpintis 6 metais už ją jaunesniu berniuku vardu Joo Wan. Joo Wan yra labai turtingų tėvų - verslininkų sūnus, tėvai net neturi laiko pasirūpinti savo mažu vaiku, todėl Shin Joo Yeon jį prižiūrėjo. Nors Joo Wan buvo negabus  ir negražus vaikas (todėl ji jį vadindavo Sweet Potato), Shin Joo Yeon jį išmokė rašyti, groti pianinu ir pažinti savo jausmus. Nors Joo Wan jai buvo našta, bet ji niekada jo nepalikdavo vino, niekada neatsisakydavo padėti jam, tačiau vieną dieną Joo Wan turėjo išvykti į JAV, išvykimo dieną jis pažadėjo, kad jis pas ją sugrįš.
 Daugiau nei po 20 metų Joo Wan atvyksta į P.Korėja jau ne kaip mažas, negražus ir negabus vaikinas, o kaip tobulas, visų merginų idealas, žymus muzikantas vardu Allen Joo. Joo Wan grįžęs į P.Korėją norėjo iš karto susitikti į Shin Joo Yeon, tačiau ji apie jį net buvo užmiršus, o išgirdusi jo kvietimą susitikti, pasakė jam, kad ji jo nekenčia, dėl to, kad vaikystėje jai sukėlė daug sunkumų. Joo Wan ir Shin Joo Yeon visai netyčia susitiko klube, kur Joo Wan ją atpažino ir įsimylėjo. Jis žinojo, kad Shin Joo Yeon nesutiks su juo net kalbėtis, jeigu pasakys, kad yra Joo Wan, todėl tiesiog prisistatė kaip Allen Joo. Shin Joo Yeon jį įsimylėjo, tačiau dėl to, kad ji nebepažįsta savo jausmų, ji pati negalėjo suprasti, ką jam jaučia, o dar prie to tarp jos ir jos viršininko Kang Tae Yoon pradėjo megztis geri santykiai.

 Kang Tae Yoon - 30 metų vyras, žinantis ko nori gyvenime ir to siekia, Shin Joo Yeon viršininkas. Prieš kelis metus jis buvo pamilęs geriausią Shin Joo Yeon mokyklos draugę Oh Se Ryong. Tai buvo tikra, nuoširdi, beprotiška, abipusė meile. Kang Tae Yoon būdamas su Oh Se Ryong jautėsi lyg beprotis, vėjavaikis, jis jautėsi laimingiausiu žmogumi pasaulyje, tai buvo meilė be jokių apskaičiavimu Tačiau dėl darbo reikalų jie išsiskyrė. Įskaudintas tikros meilės Kang Tae Yoon ieško moters, kuri jam padėtų užmiršti Oh Se Ryong, ir jo taikinys yra Shin Joo. Shin Joo po išsiskyrimo su vaikinu pastoviai galvojo apie galimybę draugauti su Kang Tae Yoon. Jis jai nuo pat pirmos darbo dienos patiko, tik ji nesuprato, kad tai buvo ne meilė, o tiesiog susižavėjimas.
 Į įmonę, kurioje kartu dirba Shin Joo Yeon ir Kang Tae Yoon ateina Oh Se Ryong. Dėl to, kad jie nesugebėjo užmiršti jausmų vienas kitam, jie vėl draugauja. Tačiau ir šį kartą išsiskiria. Kang Tae Yoo nieko nelaukdamas po išsiskyrimo pasiūlo Shin Joo būti jo mergina, jis galvojo, kad su ja jis galės ilgai sutarti, nes su ja viskas būtų paprašiau: jis nesijaustų lyg protą pamatęs paauglys, tai būtų ramūs santykiai ir net jeigu jis su ja išsiskirs, jis nesijaustų taip blogai, kaip tai buvo su Oh Se Ryong. Išgirdusi jo pasiūlymą draugauti, net negalvodama sutiko, nors šalia jos jau Joo Wan.
 Tačiau, kai Joo Wan paliko Shin Joo namus, ji suprato, kad be Joo Wan'o gyventi negalės, ji suprato, kad ji myli jį, kai tai yra tikra meilė ir ji patikėjo, kad tikra ir tyra meilė egzistuoja.

Lee Min Jung dirba kartu Shin Joo Yeon vienoje grupėje. Ji yra pavargus nuo vienišo gyvenimo todėl užmezgė santykius su An Min Seok. Tačiau Lee Min Jung naujus santykius pradėjo nuo melagysčių: ji prisistatė sako kolegos Lee Woo Young vardu ir pajaunino savo 10 metų. 
 Nors  An min Seok yra atsakingas, protingas, gražus džentelmenas, tačiau jis jau santykių pradžioje pasakė, kad niekada nenorėtų vesti, nes bijo, kad gali būti neištikimas.
 Praėjus kielėms mėnesiams, Lee Min Jung per neatsargumą tapo nėščia. Ligoninėje ji sužinojo, kad yra labai daug šansų, kad tai gali būti paskutinis kartas, kai ji gali pastot, todėl ji nusprendė, kad pasiliks vaiką, o santykius su An Min Seok nutrauks.
 Nors An Min Seok, sakė, kad nesugebės visą laiką būti ištikimas jai, kai sužinojo, kad ji laukiasi jo vaiko, jis visiškai pasikeitė, ir jis net sužinojęs visą tiesą apie Lee Min Jung, reikalavo, kad ji leistų jam rūpintis jų vaikais.

Jung Hee Jae ir Lee Wo Young taip pat, kaip ir Lee Min Jung, dirba vienoje komandoje su Shin Joo. Jung Hee Jae draugauja su Han Ji Seung - moksleiviu (arba studentu)*, kuris turės antrą kartą laikyti valstybinius egzaminus. Jung Hae Jee nori, kad jos vaikinas kuo greičiau išlaikytų valstybinius egzaminus, rastų gerai apmokamą darbą ir nusipirktų namą jiems abiems. Han Ji Seung labai abejoja, ar ji jį iš tikrųjų myli ar tik nori , kad jis jai padėtų įgyvendinti svajonę - turėti nuosavą namą. Han Ji Seung išlaiko valstybinius egzaminus ir nieko apie tai Jung Hee Jae nepraneša, po kiek dienų jis pasakė, kad nori su ją išsiskirti.
 Kai Lee Woo Young išgirdo, kad ji išsiskyrė su savo vaikinu, jis jai prisipažino meilėje, ir nors jie kartu praleido kelis mėnesius, tačiau Lee Woo Young, pasakė, kad norėtų metams išvykti viena iš P.Korėjos, nes neri pabūti viena, susipažinti su pasauliu ir suprasti, ar tai, ką jaučia Lee Woo Young'ui yra nuoširdus jausmai.

(Labai atsiprašau, už tokį ilgą aprašymą. Kažkaip pastaruoju metu man nepavyksta savo minčių trumpai išdėstyt matyt, ai viskas per lietuvių kalbos pamokas, tiksliau per literatūrinius rašinius xDD)

Mano nuomonė: Tai tikrai nėra eilinė korėjietiška meilės istorija, tai yra serialas apie nuoširdžius žmonių jausmus, istorijos tikrai yra įdomios, labai įdomūs, ne tipiniai korėjietiški veikėjai. Siūlau pažiūrėti VISIEMS, tiek merginoms tiek vaikinams, tiek detektyvų, tiek veiksmo filmų tiek komedijų mėgėjams. Mano vertinimas 11 iš 10 :DDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I Need Romance 3 DontMakeMeRegret I Need Romance 3 Inr+4
Atgal į viršų Go down
 

I Need Romance 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-