Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Pluto

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pluto _
RašytiTemos pavadinimas: Pluto   Pluto Icon_minitime2015-04-19, 10:46

PLUTO
Pluto Pluto-p2

Filmo pavadinimas: Pluto
Filmo pavadinimas korėjiečių kalba:명왕성 (Myungwangsung)
Išleidimo data: 2013.07.11
Žanras: drama, trileris, meninis
Aktoriai:
Sung Joon - Yoo Jin
Pluto Pizap_41
David Lee - Kim Joon
Pluto Pizap_40
Kim Kkobbi - Jung Soo Jin
Pluto Pizap_42
Cho Seung Ha - Detektyvas Park
Pluto Pizap_43
Kim Kwon - Han Myung Ho
Sun Joo A - Kang Mi Ra
Nam Tae Boo - Choi Bo Ram
Ryoo Kyung Soo - Park Jung Jae
Park Tae Sung - literatūros mokytoja
Kil Hae Yeon - Kim Joon mama
Oh Jung Woo - Kang Chang Min
Hwan Jung Min - Han Myung Ho mama
Kim Tae Rok - direktorius

Eiga: Yoo Jin buvo rastas nužudytas kalnuose už mokyklos. Kim Joon tapo pagrindiniu įtariamuoju, nes įvykio vietoje buvo rastas jo telefonas ir mokyklos mokiniai liudijo prieš jį. Dėl nepakankamų įrodymų Kim Joon buvo išleistas iš nuovados.
 Kim Joon šioje mokykloje buvo naujokas, ir jis stengėsi patekti į geriausių mokinių top 10, tam, kad tai padaryti, jam reikėjo užmegzti ryšius su šiais 10 mokinių, tam, kad prisijungti prie šios grupės Kim Joon turėjo ne tik pagerinti savo pažymius, bet ir daryti tai, ką liepdavo šios grupės pastovus pirmunas Yoo Jin. Yoo Jin sutiko jam padėti, bet nusileisti iš pirmos vietos nesiruošė. Jau kuri laiką tame top 10 buvo tie patys mokiniai, vieną kartą top 10-e atsirado naujas vardas - Kang Chan Min. Kitą dieną šis mokinys buvo neteisėtai apkaltintas vagyste ir žmogaus užpuolimu (ką iš tikrųjų padarė Kim Joon) ir buvo išmestas iš mokyklos. Kim Joon sužinojęs, kad jeigu jis pateks į mokinių top 10-uką, tai jo laukia tas pats, todėl jis norėjo nutraukti visus ryšius su tai mokiniais. Yoo Jin nieko prieš neturėjo, bet kiti  mokiniai nesutiko, dėl to, jie susitarę, miškę nužudė Yoo Jin.
 Grįžęs iš nuovados Kim Joon pradėjo tikrojo žudiko paieškas, jis norėjo nužudyti tikrąjį žudiką, nes per jį sugriuvo kelių žmonių svajonės, bet galiausiai Kim Joon mokykloje įvykdė terorizmą ir mirė 3 mokiniai iš top 10-uko ir jis pats.

Mano nuomonė: istorija tikrai įdomi (nors truputi ir nerealistiška, nejaugi dėl galimybės įstoti į geriausią universitetą mokinys įvykdytų žmogžudystę?), tačiau, man trūko veiksmo ir intrigų. Vertinu 8 :)
Atgal į viršų Go down
 

Pluto

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-