Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Top 10

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-04-17, 21:12

Taigi rašykit savo top 10 Japonų filmų. Būtų gerai, jei prie filmo pavadinimo parašote poros sakinių komentarą apie ką šis filmas.
Pvz: Koizora -- > Dviejų paauglių meilės istorija, su liūdna pabaiga.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 31
Miestas : In My Dreambox...

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-04-18, 09:39

1. Tokyo Shounen - psichologinis, mistinis gan niurus filmas bei vaidino: Horikita Maki.

2. Nobuta wo Produce - nuostabi triju draugu istorija. kiekvienoje serijoje vis kitokios temos, kitoks planas padaryti Nobutą populiaria. Ir keturi vieni is mylimiausiu mano aktoriu: Kamenashi Kazuya, Yamashita Tomohisa, Horikita Maki, Erika Toda - nor ji siame filme nelabai pasizymejo

3. Soranin - Muzikisnis filmas, meiles istorija, gan liudnas, ir del aktores: Miyazaki Aoi negalejau nepaziuret

4. Hatsu Koi- meleis istorija turinti kazka savito ko nera kituose Japoniskose labai panasiose meiles istorijose bei vaidino Miyazaki Aoi

5.Nana - Dvieju skirtingu merginu draugyste muzikinis filmas ir taip pat Miyazaki Aoi Kenichi Matsuyama.


6. Bloody Monday veiksmo drama, labai daug netikėtų posukių ir tikrai daug daug veiksmo ir zinoma aktorius Miura Haruma

7. Life - sukreciantis mokyklos gyvenimas ziaurus paaugliu elgesys.

8. Yuuki pirma kart maciau Kame vaidinan labai miela ir silta zmogu filmas grazus sviesus nuostabi draugu istorija bet liudnas.

9. Hatsuyuki no Koi - Idomi mele tarp zmoniu kurie kalba skirtingom kalbom. O seip dydele mano meile aktoriams: Lee Jun Ki ir Miyazaki Aoi.

10. na ka pabaigai pasiliksiu komedija nes labai megstu jas ziuret tai Destroy metal City muzikinis filmas apie mielas vaikinuka kuris savo nenuru dainuoja sunkuji roka bet svajoja buti pop atlikeju. Kenichi Matsuyama siame filme vaidino labai labai gerai vien jo vaidyba filma padare komedija.

Na ka galeciau dar koki desimtuka filmu kurie man patiko surasyt^^ sep vengiau minet meiles dramas nes jos man po daug matytu daug maz vienodos atrodo

Atgal į viršų Go down
himitsu
Nusiperki bilietus į Kiniją
himitsu

Parašiau : 74
Man : 29
Miestas : Klaipėda city

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-06-21, 17:28

Nedaug aš mačiau...
Death Note pirmus du filmus. Visai patiko, bet iki anime tolokai... 8/10

Koizora. Pirma ir priešpaskutinė matyta drama -_- Draugė privertė pažiūrėt. Na, per vieną vakarą visas 6 serijas sužiūrėjau O__O Panom tai pats tas, nors man ir visai patiko. Geras OST'as... ;D Btw, filmas lėvas lyginant su drama. 8/10

Great Teacher Onizuka. Pirma mačiau anime. Bilekaip jau mane sužavėjo, tad nusprendžiau ir dramą pažiūrėt. Ir ką jūs manot? Man ji dar labiau nei anime patiko. Puiki vaidyba, puikus OST'as, įtraukianti ir pamokanti istorija. 10/10
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-06-21, 21:10

Aš top 10 dar nesudarau, gaila, tad publikuoju tai ką mačiau ir kuo nenusivyliau.

1. Koizora - mačiau filmą, žiūrėjau, nes visi išgyrė, by the way, ten vaidina M.H kuris yra pasaka. 9/10 gal dėl to, kad šiek tiek skubotai viskas vyko ir kai kas be logikos. ;)

2. I give my first love to you - na ką graži meilės istorija su liūdna pabaiga. 10/10 kaip tik man. ;D

3. Crows ZERO II - vėl gi dėl Miuros žiūrėjau, bet patiko visai. 9/10 už šiek tiek beprasmiškas muštynes. ;D

4. Bloody Monday - Matyti abu sezonai. Sužavėjo žiauriai. Įtemptas siužetas ir labai įdomūs sprendimai. 10/10

5. Juii Dollitle - įdomus serijalas, be to nuostabus cast'as 10/10

Pa kol kas nepamenu, ką dar gero mačiau. ;)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-06-22, 05:33

1. Death Note - kaip jau miniejau Kenichi Matsuyama yra nepakartojamas siame filme, be to pats filmas labai idomus, butent paskutine (3) serija.
2. I give my love to you - mano manymu geresniu romantiniu filmu nei sis negali buti, labai jausmingas.
3. Liar game - Drama kiek ilgoka, bet labai idomi, labai faina kad aktoriai tokie talentingi, jeigu butu mano valia filma priskirciau prie komedijos.
4. Kimi ni todoke - filme ne karto nepastebejau jokiu minusu, visas filmas tiesiog itraukia tave i ta istorija, bei Miura Haruma cia vaidino toki miela vaikina <3
5. Ichi Rittoru no Namida - filmas i mano top 10 pateko tik del to kad filmas yra labai tikroviskas. Visa film1 praverkiau o filmo istorija pamenu dar iki siol, man atrodo kad po sio filmo as pakeiciau nuomone apie mane supancius zmones.
6. Hitsudan Hostess - sita filma priskyriu prie geriausiu dramu, as taip jauciausi lyg buciau tos merginos vietoje, kuri egalejo istorti nei zodzio.
7.Tada, Kimi wo Aishiteru
8. Memoirs of geisha
9. Oresama - i mano top 10 pateko tik del to kad filme vaidino MYV, na galeciau pasakyti, kad butu neblogai jeigu jis dar kokiame filme suvaidintu <3
10. Boys Love - po sio filmo, pakeiciau nuomone apie tuos, kitos arentacijos zmones.. iki tol maniau kad jie taip elgesi tik del pasilinkminimo ;PP
Atgal į viršų Go down
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją
Natsu

Parašiau : 549
Man : 29
Miestas : ウクメルゲ

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-06-22, 11:35

*ieško sąsiuvinio* Nebeatsimenu jau net visų matytų. Na, bet reikia kaip nors atgaminti įspūdžius. ;D Gomen, kad ne visur aprašymus parašiau. Tiesiog kai kurių pora sakinių nenusakysi.

1. Hana-Kimi (žiūrėjau dėl to, kad buvau skaičiusi mangą ir ji man paliko tikrai gerą įspūdį. Bet pažiūrėjus dramą, pasirodė, kad ji ne ką prastesnė. Matyt, viena iš juokingiausių mano matytų dramų ir tai pagrinde dėl Nakatsu personažo, kurį suvaidino Ikuta Toma.)

2. Love Shuffle (nenuspėjama, juokinga bet tuo pačiu ir liūdna drama. Žodžiu, trys vyrai ir moteris įstringa lifte namo, kuriame visi gyvena. Jie nepažįstami, bet prasidėjus pokalbiui, paaiškėja, jog visi vienaip ar kitaip nusivylę meile. Taigi vienas iš jų pasiūlo žaidimą - susikeisti partneriais. Taip ir prasideda žaidimas "Love Shiffle".)

3. Tumbling (pirma ir kol kas paskutinė mano žiūrėta drama sporto tema. absoliučiai atsitiktinai šitą dramą pradėjau žiūrėt, bet kai pamačiau, kad vaidina Yamamoto Yuusuke ir ką jis vaidina, tai iškart tikėjausi kažko įdomaus. Ir nenuvylė. Vietomis banaloka, bet bendrai gera drama tema "tikėk ir svajonės išsipildys")

4. Nobuta wo Produce (šilta ir miela drama apie draugystę. Mane šiaip visada domina dramos kuriose būna patyčios, tad šita man kuo puikiausiai susižiūrėjo.)

5. 1 Litre of Tears (spėju, jog per šią dramą išverkiau visus tuos septynis litrus. Tikrais įvykiais paremta drama apie penkiolikmetę merginą kuri susirgo nepagydoma liga)

6. Atashinchi no Danshi (šita drama sugebėjo mane nustebint, o tai yra gana keista. ;D Šiaip man patiko stebėt kaip jų "šeimos" santykiai gerėjo po mažu. Truputį maišė tie visi nerealūs ir mistiniai nutikimai su tuo "tėvu".)

7. Toki wo Kakeru Shoujo (žiūrėjau dėl to, kad man labai patiko anime filmas. Bet live-action turėjo kitokį siužetą, daugiau detalių. Filmas apie merginą, kurios motina slapčia išrado kelionėms laiku skirtą gėrimą ir dėl tam tikrų priežąsčių išsiunčia savo dukterį į praeitį.)

8. Yankee-kun to Megane-chan (gera mokyklinė drama, tik be padorios pabaigos. Taip norėjosi kažko aiškesnio.)

9. Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu (vėl gi, žiūrėjau todėl, kad skaitau mangą. Kalbant apie mangą, tai ji yra viena mano mėgstamiausių. Filmas kiek nuvylė - istorija tikrai turėjo potencialo detalesniam plėtojimui. Spėju, jeigu nebūčiau skaičius mangos, šitas filmas pas mane būtų aukštesnėj vietoj, nes bendrai yra geras)

10. Koizora (su drama viskas gerai, siužetas šaunus. Bet įrašiau taip žemai, todėl, kad mane pusę dramos siutino beveik mano bendraamžių idiotiškumas.)
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-07-18, 14:50

Sunku man skirstyti filmus į vietas, bet pabandysiu >>

1. Waterboys - Mačiau per NowJapan'ą. Labai gera komedija, apie vaikinus užsiimančius (tiksliau bandančius užsiimti) sinchroniniu plaukimu.
2. Hana Kimi- drama apie merginą, atvykusią į Japoniją ir apsimetinėjančią vaikinu.
3. Moon Child- ateityje Japoniją ištinka didžiulė krizė ir japonai masiškai emigruoja į Kiniją. Malepoje (išgalvotame Kinijos mieste, kurioje gyvena įvairių tautų žmonės ir žinoma daug japonų) vyksta gaujų karai. Vienas iš trijų ten gyvenančių japonų našlaičių randa sužeistą vyrą, kuris kaip poto jis supranta yra vampyras (Kei, vaidina Hyde). Pagrinde veiksmas vyksta, kai tas berniukas Sho (Gackt'as) yra jau užaugęs. Labai geras filmas, daug veiksmo, muštynių (ką mėgstu), bet negaliu skirti aukščiausios vietos, nes iki galo visko nesupratau ir vaizdo kokybė nėra labai gera.
4. Death note - pirmas mano japoniškas filmas, kurį prisimenu. Manau pristatinėti nereikia. Nežinau kokį įspūdį paliktų, jeigu žiūrėčiau dabar, bet tada tai buvo kažkas tikrai įpatingo.
5. Kimi wa petto - drama apie moterį, turintį neįprastą augintinį - žmogų, jauną ir išvaizdų vaikiną.
6. Nana - dviejų vienodo amžiaus ir vienodo vardo, bet visiškai skirtingų merginų draugystės istorija
7. Kamikaze girls - taip pat dviejų skirtingų merginų draugystės istorija. (ne, į Nana visai nepanaši ;DD)
8. Koizora - kol kas labiausiai man patinkanti meilės istorija.
9. Geišos išpažintis - filmas nejaponiškas, bet apie Japoniją. Baisiai myliu jį, tad nusprendžiau įtraukti nors į top'o galą.
10. Tada kimi wo aishiteiru- labai.. sukrečianti istoriją apie vaikiną ir merginą, vėliau, bet per vėlai abipusiškai įsimylėjusius. Paskutinė vieta tik todėl, nes nenoriu per daug užsimuilinti meilės istorijomis.
Atgal į viršų Go down
Bishojo
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Bishojo

Parašiau : 118
Man : 29
Miestas : Kaunas

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-07-24, 09:30

Velnias, taip sunku bus vietomis suskirstyti ;D

1. Moon child - visada liks pirmoje vietoje filmas su Gackt ir Hyde apie tikrą draugų ryšį - koks skirtumas, kad jų vienas vampyras, apie tai tiesiog lengva užsimiršti.
2. Death note (1 ir 2) - Visi žino tikriausiai kas tai per filmas, ir net nereikia komentuoti.
3. Takumi Kun series - Tipo čia yaoi filmas, bet labai įdomiai žiūrisi, yra manga pagal kurią vis dar kuriami filmo tęsiniai.
4.Hana Yori Dango - Boys over flowers ^^ Labai patiko, nors po Korijietiškos versijos padarė kiek prastesnę nuomonę, bet visgi... Mielai žiūrėčiau dar kelis kartus, nes labai įtraukia, pradedu stoti į tam tikras puses personažu ir panašiai ;D
5.Ringu series - japoniškos skambučio serijos tikrai nerealios ir daug baisesnės, labiau atitinka išleistas knygas ir tikrai yra vertos dėmesio. Paskutinė dalis - The birth - net privertė apsiverkti žiūrint (koks siaubo filmas verkti verčia ? ;D)
6.Boys love - chi chi, kažkaip labai pamėgtas filmas apie vaikinų meilę. Ir šiaip, tikrai priverčiantis pamastyti apie tam tikrus dalykus gyvenime.
7. Ai no kotodama - taip pat filmas apie vaikinų meilę, turintis gilią prasmę ir tikrai labai įdomiai žiūrisi.
Spoiler:
8.Oresama - Miyavis! Velnias, negalėjau nepaminėti šito filmo ir negalėjau nukišti į paskutinę vietą, nes jis man tikrai patiko, ir ne vien dėl Miyavi ;D
9.Yamato Nadeshiko Shichi Henge - linksma drama, privertė ne tik juoktis bet ir ašarą išspausti. Na, dar su Arashi vaikinais tai neturiu prie ko kibti ;D
10. Na ir čia tikriausiai turėčiau surašyti visus japonų matytus siaubo filmus, bet paminėsiu tik Missed Call - brr, ne toks baisus gal būtų, bet ne laikų suskambėjęs telefonas privertė aiktelėti. Šiaip labai įdomus filmas, turi tris dalis, nors trečia nevykusi, bet ten Jang Geun Suk yra ;D Kaip siaubo filmas, tai tikrai manau kad vertas dėmesio, nes tas žudantis praleistas skambutis - valdo.
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime2011-12-07, 20:03

1.Yamazakura - labai grazi ir subtili istorine drama apie meile (galima sakyti meile per atstuma). Pirma karta pamacius si filma rimtai uzsikabinau "ant" panasaus zanro japonisku filmu apie samurajus (panasus filmai nr. 8,9,10). Man labai patiko tai kad galima pamatyti 18-19a. buiti, kovos cia neakcentuojamos, bet parodoma kas dedasi samurajaus viduje, apie ka galvoja, ka jaucia, ko jis nori, kas jam svarbu ir pan.
2.Departures - paskaicius filmo aprasyma ir paziurejus treileri pagalvojau, kad cia pakankamai linksmas filmas, bet istikruju, gana jautri drama, kaip jaunas vyras netekes darbo orkestre pradejo dirbti su lavonais. nezinau kaip tas darbas vadinamas, tiksliau tai visa ceremonija paruosti mirusiji laidotuvems.
3.Hana Kimi - isprotejusi mokykline komedija apie mergina apsimetusia berniuku ir besimokancia berniuku mokykloje.. man asmeniskai idomiausia buvo ziureti ten kur varzydavosi triju bendrabuciu mokiniai ;D jie visi tokie beprociai geraja prasme, kad net truksta zodziu. Kai bloga nuotaika, visada ji ziuriu.
4.Takumi kun - pirmasis mano ziuretas BL filmas. sis filmas apie viena vaikina vardu Takumi, kuri buvo vaikysteje moraliai traumuotas ir niekam neleisdavo prie jo prisiliesti, jis nesisypsojo, nebendravo ir del to kiti berniukai prie jo kabinedavosi, bet vienas mokyklos kietuolis ji isimilejo ir stengesi ji apginti ir viska daryti, kad Takumi atsikratytu savo fobijos... apskritai sitas filmas pagrinde yra apie draugyste, homoseksualus santykiai ir santykiavimas nera pagrindinis objektas ir ten nepamatysit kazkokiu labai jau poslu scenu.. sakyciau, kad viskas labai kulturinga ir subtilu. Nesu tokiu filmu gerbeja ir tik si iki galo ziurejau, bet labai mielas filmas ir laukiu 5 serijos, kuri turetu pasirodyti sausi ar vasari.
5.Gokusen - linksmas filmas apie padykusius (svelniai tariant) mokinius. Jauna mokytoja atejo dirbti i mokykla ir gavo pacia baisiausia klase, kuri vis prikresdavo visokiu sunybiu. Na o mokytoja irgi ne pescia, kilusi is jakudzos, gana kovinga moterele.
6.Nobuta wo Produce - mokyklinis serialas apie tris labai skirtingus mokinius ir ju draugyste. Vienas vaikinas yra klases kietuolis, kuris sirdyje yra paprastas, geras vaikis, kitas vaikinas gerokai trenktas (man labai jis patiko), ir keistuole mergaite vaiksciojanti nuleidus galva ir su niekuom nebendraujanti...
7.Mmemmories of tommorow - gana jautri drama apie sekminga verslininka, kuris staiga suzino, kad serga alchaimerio liga. Na ir rodoma kaip pasikeite jo gyvenimas, kaip zmona stengiasi, jam padeti ir iskylantys vaizdiniai, tarsi haliucinacijos apie praeiti.
8.Love and Honor - istorija apie jauna samurajaus seima. Samurajus dirba valdovo maisto ragautoju (ragauja ar neapnuodytas maistas) ir viena diena jis suvalgo blogai paruostos zuvies ir apanka. Samurajus netekes darbingumo netenka ir pinigu, giminaiciai nusisuko nuo ju vaidindami kad jiems sunkus metas, vienas valdininkas pasinaudojo jo zmona prizadedamas jai kad jos vyras gaus pasalpa... galiausiai aklas samurajus pasiryzo eiti kautis su tuo valdininku uz zmona...
9.The Hidden Blade - dar viena istorija apie samurajaus gyvenima, meile ir teisinguma.
Labiausiai istrigo siame filme samurajaus zodziai, kad issitraukti karda yra vienas sunkiausiu dalyku, bet jei reiktu apginti savo mylima mergina, jis tai padarytu nedvejodamas. (Ka reiskia istraukti karda? O tai kad jei istrauksi karda, vadinasi vienas is kovos dalyviu mirs ir jei samurajus yra ismintingas zmogus, jis tokiais dalykais nesisvaisto. Apie tai yra placiai aprasyta "penkiu ziedu knyga")
10.Twilight Samurai - istorija apie samuraju, kuris neteko zmonos ir liko vienas su mazais vaikais. Kai visi samurajai po darbo traukdavo linksmintis i bariuka, jis skubedavo i namus, pas savo vaikus. Ir apskritai jis labai mylejo savo vaikus ir samurajaus tarnyba jam nebuvo labai svarbi, jis labiau norejo matyti kaip auga jo vaikai, uzsiimineti zemdirbyste. Savaime suprantama neapseinama ir be meiles istorijos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Top 10 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Top 10   Top 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Top 10

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画-