Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Filmų persiuntimai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-05-14, 18:34

Tikriausiai daug kas norite iš jūsų norėtu persiųsti koki filmą ar dramą, bet nerandate to ko reikia. Manau šita tema čia visai ne pamaišytu, tad jeigu nerandate kur persiųsti koki filmą rašykite čia, kas galės padės jums rąsti n__n


ok, o dabar man reikia kad jūs padėtumėt man rasti, kur persisiųsti filmą "Amaya"
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-05-15, 10:22

Šiaip aš viską siunčiuosi iš Azijos torentų, bet kai kurių filmų ten nėra.. Tada jei visiškai nerandu, žiūriu youtubėj, arba ieškau googlėj, torrentų. :)

Gal kam pravers. ;) http://www.asiatorrents.com/
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-05-15, 11:45

ehh nėra >.> kaip gerai tu man primenei Youtub'ą gal ten yra tas filmas tada persisiųsiu n__n
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-05-15, 15:10

Pastaruoju metu neberandu siųstis ko reik.. :(
Atgal į viršų Go down
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją
Natsu

Parašiau : 549
Man : 29
Miestas : ウクメルゲ

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-05-15, 16:45

Žemaitytė rašo:
Šiaip aš viską siunčiuosi iš Azijos torentų, bet kai kurių filmų ten nėra.. Tada jei visiškai nerandu, žiūriu youtubėj, arba ieškau googlėj, torrentų. :)

Gal kam pravers. ;) http://www.asiatorrents.com/
Dėkui už šitą, dar nebuvau jo atradus. ;D
O mano pagrindinis šaltinis azijietiškoms dramoms, filmams ir t.t. yra http://www.d-addicts.com/forum/
Amaya filmo ir man reikia... tik absoliučiai niekur nėra jo >.<
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-06-01, 14:23

Sveiki forumiečiai. Man reikia pagalbos. Einu iš proto jau, nes niekur nerandu filmo Baby and I. Labai noriu jį pažiūrėti, arba aš esu akla, arba man nesiseka nieko rast, bet išgooglinau viską ką radau, nu niekur nėra. Jeigu kas nors žinote kur galima jį pažiūrėt, ar dar geriau parsisiųst prašau pasakykit, liksiu dėkinga iki mirties.
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-06-01, 16:36

Aš dramų ir filmų nesisiunčiu, o žiūriu online per dramacrazy.net. Ten baby and I tikrai yra. Nors svetainė pritaikyta žiūrėjimui internetu, bet kiek žinau visada (ar bent jau dažniausiai) būna parsisiuntimų nuorodos ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-06-01, 16:46

Ką tik pažiūrėjau tą filmą. <3
Atgal į viršų Go down
Ruu
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Ruu

Parašiau : 116
Man : 25
Miestas : Kėdainiai

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-07-12, 10:57

Aš tai dažniausiai žiūriu online per www.mysoju.com :3
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-12-05, 23:36

mmm, asiatorents yra tikras lobis, bet jei ko nerandu ten, randu cia: asiancinematic.com ir yaoiotaku.com
mano pc jau luzta nuo filmu, pradejau juos trinti ;D
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-12-06, 17:25

http://www.dramadownload.net
yra pilna gerų fulmų, Japoniškų, Taivanietiškų, Korėjietiškų ir kt.. Nu žodžiu vienas iš geriausių tinklapių ;D
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-12-06, 21:21

MC rašo:
dramadownload.net
yra pilna gerų fulmų, Japoniškų, Taivanietiškų, Korėjietiškų ir kt.. Nu žodžiu vienas iš geriausių tinklapių ;D


aaaa, jegele, sitiek laiko ieskojau is kur gauti "here is a greenwood" (ne anime) ir wuolia i\'msoohappy;D
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2011-12-06, 21:49

OOO, kažkas irgi ieškojo Greenwood?
Ašen irgi ieškojau labai labai~~

Ir ašen dviem linkais pasidalinsiu~
http://myac.asia/
http://www.dramadownload.net/
Čia direct downloadai~
Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą
miru-chan

Parašiau : 2015
Man : 28
Miestas : mzk / klpd

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2012-02-04, 18:23

gali bandyt is cia tik pirma gausi prisiregristuoti: http://bakabt.me/
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2012-02-04, 19:31

atejo i galva mintis, kad jei kas naudoja programa dc++ tai galima tiesiogiai is konkretaus zmogaus atsisiusti reikiamus failus
Atgal į viršų Go down
리티스
Peščiomis nueini į P.Korėją
리티스

Parašiau : 669
Man : 32
Miestas : Klaipėda/Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2012-04-08, 17:20

Šiaip yra labai geras saitas su daugybę K,J,C dramom, filmais. Čia nieko nereikės siųstis, žiūri viską tiesiai tame saite :)

http://www.dramacrazy.net/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2012-04-16, 12:09

Labai atsiprašau,gal labai jau ne į temą,bet iš kur galėčiau atsisiųsti azijietiškų laidų su subtitrais?
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime2012-04-18, 10:08

na... šiaip apie tai ir kalbam ;DD dėl filmų nežinau, bet dar kartą įdėsiu šį linką, kur yra nemažai dramų parsisiuntimui
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Filmų persiuntimai  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filmų persiuntimai    Filmų persiuntimai  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Filmų persiuntimai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画-