Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Doctor Stranger

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Doctor Stranger _
RašytiTemos pavadinimas: Doctor Stranger   Doctor Stranger Icon_minitime2014-11-02, 06:29

Doctor Stranger
Doctor Stranger Doctor_Stranger-p1

Dramos pavadinimas: Kitatautis daktaras
Dramos pavadinimas korėjiečių kalboje: 닥터 이방인 (Dakteo Yibangin)
Išleidimo metai: 2014.05.05
Žanras: Drama, romantinė, veiksmo, politinė, medicininė,
Epizodų skaičius: 20 (56min.)
Teminė muzika ir OST: Bobby Kim - Stranger, Sung Yo Jin - A strange road, G.O[MBLAQ] - As if tomorrow won't come, Jun Hyo Won - A good day like this, Bang Min Ah[Girls' day] - You and I, Park jung Ah - Because of you, Lee Ki Chan - going to meet you, Kim jang Woo - Team strangers, Memory, Promise, I am stranger, G.R.B, New Life...
Aktoriai:
Lee Jong Suk - Park Hoon
Doctor Stranger Fotor012
Jo Se Yeon - Song Jae Hee
Doctor Stranger Fotor013
Han Jae Joon - Park Hae Jin
Doctor Stranger Fotor116
Kang So Ra - Oh Soo Hyun
Doctor Stranger Fotor117
Choi Joong Woo - Moon Hyung Wook
Doctor Stranger Fotor118
Cheon Ho Jin - Jang Seok Joo
Doctor Stranger Fotor119
Jung In Gi - Kim Tae Sool
Doctor Stranger Fotor120
Park Hae Joon - Cha Jin Soo
Doctor Stranger Fotor121
Yoon Bo Ra - Lee Chang Yi
Jeon Kuk Hwan - Oh Joon Gyu
ir kiti...

Eiga: Prieš 20 metų Park Cheol, geriausias šalyje krūtinės ir širdies chirurgas, buvo išsiųstas į Š.Korėją gydyti komunistinės šalies prezidento. Park Cheol pažįstamas, politikas, Jang Seok Joo pažadėjo, kad po operacijos, jis bus saugiai pargabentas namo. Bet Jang Seok Joo, siekdamas tapti P.Korėjos prezidentų, į Š.Korėją išsiuntė ir Park Hoon'ą - Park Cheol sūnų. Park Cheol tapo pagrindiniu Pyenyango ligoninės gydytoju, tuo tarpu Park Hoon buvo gabiausiu studentu Pyenyango medicinos universitete. Š.Korėjoje Park Hoon įsimylėjo Song Jae Hee, bet ji su visa šeima buvo ištremta į Bulag'ą dėl to, kad jos tėvas nesutiko vykdyti polikitų įsakymų. Park Hoon savo mylimosios ieškojo kelis metus ir vieną dieną ji ir jos tėvas buvo atvežta į ligoninę. Dėl jos kritinės būklės Park Hoon turėjo pakeisti jai kepenys, 'donoru' buvo Song Jae Hee tėvas. Po operacijos atsirado galimybė Park Hoon'ui ir Song Jae Hee pabėgti iš Š.Korėjos. Abu jie su austrų gydytojo pagalba pabėgo į Austrija, bet Song Jae Hee vėl buvo pagrobta iš pargabenta į Š.Korėja, o Park Hoon pateko į P.Korėjos kalėjimą.
Išėjęs iš kalėjimo Park Hoon įsarbino P.Korėjos ligoninije, bet dėl to, kad jis buvo gavęs išsilavinimą Š.Korėjos universitete, jam vis atsirasdavo daugybe kliučių.  Šioje ligoninėje jis sutiknka daktarę vardu Han Seung Hee, kuri yra identiškai panaši į jo mylimąją, bet visi jam sako, kad jo mylimoji yra Š.Korėjoje. Bandydamas išsiaiškinti ar Han Seung Hee yra Song Jae Hee jis išsiaiškina, kad P.Korėjos politikai dirba išven su komunistais ir kad ką tik sutikta daktarė yra jo mylimoji Song Jae Hee. Song Jae Hee jam praneša, kad tiek ji pati, tiek Park Hoon visus tuos 20 metų buvo stebimas komunitų,ir dėl to, ji negalėjo pas jį ateiti. Taip pat jie išsiaiškina, kad pretendentas į prezidentus Jang Seok Joo dirba iš vien su kominstais.

Mano nuomonė: Man drama labai patiko. Įdomus ir nenuspėjamas siužetas, gražūs aktoriai, bet labai nepatiko Oh So Hyun vaidmuo, ji man pasirodė lyg kokia 'ciekava zosė', kuri nežino, ko nori iš gyvenimo.
Paskutinis epizodas tiesiog pliešė man širdį. Jau galvojau, kad pagrindiniai aktoriai mirė, kad nebus to tradicinio happy dnd'o, bet paskui likus 10 minučių iki dramos pabaigos pasirodė, kad Park Hoon ir Song Jae Hee išsigelbėjo ir jie liko gyvi, tik kad gyvena toli nuo miesto. Ir net nežinau, man paskutinis epizodas nepasirodė su labai laiminga pabaiga. Vis dėl to, tikėjausi, kad visi gerėji gyvens kartu ir bus 'geriausiai draugais', o visi 'blogiečiai' numirs XD Bet šiek tiek viskas buvo kitaip. Dėl to aš vertinu šią drama 9/10.
Atgal į viršų Go down
 

Doctor Stranger

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-