Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kimi ni Todoke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-05, 09:24

Kimi ni - Kimi ni Todoke Kimi-ni-todoke
Kimi ni Todoke - Kol mano jausmai pasieks tave
Filmas išleistas 2010/09/25
Žanras: Mokyklinė meilė.
Veikėjai: Tabe Mikako – Kuronuma Sawako (Sadako), Miura Haruma – Kazehaya Shota, Renbutsu Misako – Yoshida Chizuru, Watanabe Natsuna – Yano Ayane, Kiritani Mirei – Kurumizawa Ume, Aoyama Haru – Sanada Ryu, ARATA – Arai Kazuichi, Tomita Yasuko – Sawako motina, Katsumura Masanobu – Sawako tėvas.

Nuo pačių pirmų dienų mokykloje su Sawako niekas nebendravo dėl jos išvaizdos, jos šukuosena priminė merginą iš filmo "Skambutis", vaikai su ja bijojo dėl to bendrauti, visada arba bailiai atsiprašydavo arba pabėgdavo, mergina dėl tokio aplinkinių elgesio tapo labai uždara, jinai neturėjo su kuo pasikalbėti, bet jo mandagumas priligtu aukščiausiai klasei. Į mokyklą atėjo naujokas vardu Kazehaya, Sawako ir Kazehaya visai atsitiktinai susipažino, iš pačio pirmo žvilgsnio vaikinas įsimylėjo drovia ir tylia merginą. Vaikinas mokykloje po kielių dienų tapo labai populiarus dėl to kad jam labai sekasi žaisti fudbolą ir kt. Bet Sawakos ir Kazahayos kelyje pasimaišo Kurumizawa, kuri jau seno yra įsimylėjusi Kayazawa... Tarp Sawakos ir Kayazawos viskas po truputi griuva o per naujųjų metų naktį jie abudu susitaiko. Kaip jus manot koks toliau laukia jų gyvenimas?

Mano nuomonė: vienas nuostabiausių filmų! viskas idealiai suvaidinta, žiūrėjau filmą ir galvojau kaip jie patys neapsiverkė kaikuriose momentuose, Miura Haruma tobulai viską suvaidino aš dabar net galvoju, būtu nuostabu jeigu visi vaikinai būtu tokie kaip jis, o dėl pabaigos aš tokios tikrai nesitikėjau, manaiu kad viskas bus kur kas trumpiau o viskas įvyko taip romantiškai na žodžiu filmas tobulas, siūlau pažiūrėti visiems be išimties tiek merginos tek vaikinams n_n


Paskutinį kartą redagavo real_asiaholic, 2013-07-23, 15:33. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-05, 14:18

Mh is aprasimo siek tiek primene nobuta wo producer tik kaip suprantu cia meiles istorija. Labai idomei atrodo reiks pazet
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 30
Miestas : Lentvaris

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-05, 14:54

Ach.. Man be galo patiko ziureti si filma Smile 7 O dar pagrindinis aktoriu toks grazus smile 1
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-05, 15:34

jo Miura Haruma nerealus <3
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 30
Miestas : Lentvaris

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-06, 15:03

Jis cystas SEXIUS smile 1
Jezau kaip man stoga rauna nuo graziu bernu.. Smile 13
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-08, 23:13

Na ka teko paaukot bemiegia nakti, kad pazeciau filma. Nesigailiu, buvo verta filmas tikrai manes nenuvyle pradedan labai gera vaidyba ir Miura Haruma meilumu Smile 7 jo grozis siek tiek blaskeXD
Oh istorija labai idomi, seip nelabai supratau kodel visi bijojo Sawako, man tai ji grazi ir kad ten panasi i siaubo filmo veikeja nu kazks durnizmas.
Filme viskas labai gerai tik ant pabaigos truko bucinio><
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-10, 08:06

Bet tai rimtai man taj ji grazi ir nesuprantu, ko visi sapnuoja, kad ji atrodo kaip is siaubo filmo Smile 41
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-10, 08:14

na... čia tik vaidinimas XDD
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-10, 08:18

Nu, jo , bet Japonai kai kuria romantinius serialus apie baisias merginas, man jos visos grazios Smile 11 . Ir Nobuta wo provice ta mergina buvo nebaisi, o tiesiog jai butu vien y zeme neziurejus, taj visai ir nieko atrodytu, bet tiek luzau is sito serialo.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-10, 11:07

tai kd jie neranda negraziu aktoriu
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-04-10, 12:33

Kaori rašo:
tai kd jie neranda negraziu aktoriu


Butent, nes negrziu nera XD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 09:35

Žiūrėjau šį filmą dėl turbūt aišku ko. Jo vaidyba nepriekaištinga kaip visada aišku, ir šiaip mielai ten atrodė, nu bet filmo siužetas, man nepatiko. Visą filmą laukiau, kol atsiskleis ta jų meilė, o net bučinio nebuvo. DVi valandas eina filmas, ir reikalai nejuda į priekį, man buvo ganėtinai nuobodu išžiūrėt jį, o ta pagrindinė aktorė, man irgi nepatiko. Ir gyvenime nemėgstu mėmių, tokių lėtų žmonių, kurie net vėjo pūstelėjimo bijo, tai ką jau kalbėt, kad ji tame filme ten visiškai žuvus buvo jau. Tos jos draugės viską gelbėjo, savo charizma. ;D Negaliu duoti žemesnio balo nei 7, nes vaidina Haru-chan. O šiaip duočiau 5, tikrai nesužavėjo. :) Taigi 7/10
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 11:36

man atrodo kad filmo esme jog kartais tokiom kai cia sakei mememXD pasiseka ir jas isimyli tokie kaip Miura. Cia kazkokia nauja bjauriujo anciuko interpretacija. Man tai merginos personazas patiko seip mane traukia visokie keisti zmonesXD vad Kisu ir as pasigedau ar dar kokiu aiskiau parodytu siltu jausmu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 11:41

Paskaičius tavo komentarą, pagalvojau, o gal tapti mėme, jug joms taip sekasi. ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 11:50

LOLXD geriausia but savim netik memem sekasiXD bet jei zmogus is prigimties yra letas ir tokio budo tai ir jiems kazkada gi turi pasisekti. kaip filme rode jog Sawako neturejo ilga laika draugu jos nemego gi kazkada ir jai turejo pasisekti ir pasiseke net su kaupu su visu Miura HarumaXD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 11:59

Čia tai jau fantastinis filmo elementas, gražiausias vaikis, įsimyli am, tylenę sakykim. ;DD
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2011-05-05, 12:07

todel cia ir yra filmasXD
Atgal į viršų Go down
Rukki-chan
Pakeliui į Japoniją
Rukki-chan

Parašiau : 37
Miestas : カウナス

Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime2012-01-05, 16:14

Man šis filmas labai patiko, tik gal ta "Samara" pernelyg kartais tokia geranoviška buvo vaizduojama
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Kimi ni - Kimi ni Todoke _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni - Kimi ni Todoke Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kimi ni Todoke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-