Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-08, 15:50

Koks japoniškas filmas ar japonišką dramą buvo paskutinė iš jūsų žiūrėtų? Ar patiko? papasakokite apie tą filmą/dramą daugiau n_n
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 31
Miestas : Lentvaris

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 11:41

Nesenai baigiau ziuret drama Majisuka Gakuen. Siaip labai patiko, paziurejus sia drama pagalvojau bliam faina butu buti janke (siek tiek tokia ir jauciuosi, nes nesuprantu kodel, bet manes bijo zmones ir as neturiu nei zalio supratimo kodel. Na aisku gal pamato kaip su drauge, kokia issisokele, ar issisokeli aplamdom, tai gal todel ir prisibojo ;DD )
Ziauriai laukiu 2-o sezono Smile 23
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 11:44

mano paskutinis filmas buvo Kimi ni todoke, na jau visi apie tą filmą žino, o paskutinė dramą/serialas tai Liar Game.
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 11:47

Drama : Hana Kimi japanese version * ziauriai visiems mano draugams patiko, kas nemate, paziurekit* ^___^
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 11:55

Hana kimi originalas yra japoniškos versijos, o ne originalas korėjietiškos, mane jau taip tai pradeda nervuoti kad Korėjiečiau japoniškus filmus perdaro, bet šiaip tą dramą yra nerealiai įdomu, irgi kaip ir Yun rekomenduoju visiems pažiūrėti
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 31
Miestas : Lentvaris

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 11:57

sita drama yra dar ir taivanietiskos versijos
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 12:03

o ir taivaniečių nemėgstu... >..<
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 12:04

Taivanietiskos, taj ziauri.... ziurejau gal dvi serijas ir spejau apsiverkti ir is juoko uzdusti.

Nes ten pana apsimetinejanti ciuvaku yra *arba panasi ziauriai y* ciuvakas
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 16:30

Drama- Kimi wa Petto~~ Žiauriai patiko. Siužetas gal ir paprastas, bet įtraukiantis.. Nuo šiol lauksiu savo human-pet xD
Girdėjau, bus korėjitiška versija (filmas).. Bet neįsivaizduoju, kaip Jang Geun Suk'as vaidins Momo (vaikiną, kuris dramoje yra moters augintinis)..
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 16:48

o girdėjau apie šita drama, ten tipo moteris jautėsi labai vieniša ir nusipirko sau augintinį tas augintinis buvo vaikinas žodžiu aš filomo nežiūrėjau o tik apie jį girdėjau, tai jau iš to prisižvengiau
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 16:58

Ne visai.. Moteris prie namų durų rado dėžę, joje miegojo sužalotas vaikinas. Ji nusitempė jį namo, sutvarkė ir paliko miegot. Kitą dieną grįžusi iš darbo jį rado namie. Jis neturėjo kur eit ir išsiprašė pasilikt pas ją gyvent.. Ji sutiko tik tuo atveju, jeigu jis bus jai kaip augintinis.. Šiaip įdomu pažiūrėt, kai ji su kalbą apie jį kaip šunį ir visos elgesio problemos sutampa x)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 17:00

ai reiškia netas.. bet čia tai visai čj jeigu pradėsiu žiūrėti, tai visą tą laiką kol žiūrėsiu iš joko ant grindų vartysius
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-10, 17:04

Na, tai ne komedija. Taip yra juokingų vietų, bet visgi: Romance ~ O tą pet'iškumą kaip tik labai miela (ir pavydu) žiūrėt x.x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-17, 17:15

Šiuo metu žiūriu Bloody Monday. Žiūrėsiu 4 seriją. Sužavėta šiuo serialu.. :Smile 514:
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-17, 18:12

oh Blood monday nerelus filmas :Smile 96: kadanors tikrai pazesiu dar kat^^

o dabar ziuriu Gokusen sianden jau pradejau antra sezona^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-17, 18:23

p.s noriu pasitikslint, Bloody Monday 11 episodų yra jo?
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-17, 18:53

taip 11^^
yra ir antras sezonas bet neziurejau dar
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-25, 13:43

Aš baigiu jau antrą sezoną, liko du episodai. Blm super, tas filmas taip įtraukė, noriu dar.. Labai įdomus, kas svarbiausia toks netikėtas, išlaiko įtampą viso filmo metu. Smile 7
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-26, 13:53

as jau trecia sezona Gokusen ipusejau biskuti uztrukau su tuom serealu bet verta^^

Del Blood mondy antro sezono tai tikrai pazesiu bet esu ji pasilikus vasaros atostogom nes zinau kad labai itraukiantis tai poto negalesiu mokytisXD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-30, 14:47

Beck. Visų pirma, man labai patiko filme skambanti muzika. Įspūdingas kūrinys manau. Aktorių komanda surinkta pasakiška!
Mizushima vaidyba nereali, atrodė kaip tikrų tikriausias gitaristas. Be to, jo ir Kutsunos anglų kalbos žinios nerealios. Pirmą kart gyvenime girdėjau, kad japonai taip angliškai gerai varytų, gal net su amerikietišku akcentu. Palikau maloniai nustebinta. Štai Sato Takeru, dėl kurio beja ir siunčiausi filmą, nuvylė mane. Kaip jam taip išėjo nežinau, bet atrodė, kad jis pirmą kartą filmavimo aikštelėje. Pasimetęs toks, lyg nežinotų ką daro. Be to, labai sunervino režisieriaus idėja, apie vokalisto balso nebuvimą dainų metu. Nuo pat tada, kai jis uždainavo, ir visi liko apšalę nuo jo balso, galvojau gal jie čia laiko intrigą pabaigai, per kokią finalinę dainą pasigirs tas jo balsas. Kur tau.. Viso labo galėjo įrašyti kokio jp dainininko balsą ir paleist, visgi geriau nei nieko. Kiritani Kenta - absoliuti priešingybė. Vyrukas labai gerai suvaidino, jam skirtą vaidmenį, kuris buvo gana sunkus, ir dar dainavo savo paties balsu. Pagirtinaaa. Šiame filme dar vieną ledinį vyruką atradau, tai žinoma bosistas Mukai Osamu. Tas jo marškinėlių nusirengimas koncertų metu, taip vežaa. Jis labai atrodė pasitikintis savim, akimirką pagalvojau, kad realybėj jis taip pat nerealus Bosistas ;D Būgnininkas irgi toks nieko, gal kiek per saldus jis man. Labiau tinka kokiems romantiniams filmams. Bet vaikis susipažinęs su būgnų menu matėsi. ;D Hm, kas čia dar. Ai šitas Furukawa Yuta vienintelis personažas kuris man nepatiko. Toks čystas fyfius. Neigiamas personažas toks, pasikėlęs ir niekšelis, kai pasakė Koyuki, kad neva Maho duše maudos, o kavinėj gi sėdėjo. Gerai užtrenkt norėjos už tokius žodžius. Tai, va apibendrinant sakyčiau, patiko filmas tikrai, daug geros muzikos, vilties, draugystės, ir aišku nenugalima meilė muzikai, kuri ir vienijo vaikinus. Tikrai pažiūrėčiau dar kartą. Nuo manęs 10 balų.
Pažiūrėkit visi kam patinka muzikinės komedijos, Mizushima, Sato, Mukai, Kiritani, Nakamura, Kutsuna ir kiti filme vaidinantys aktoriai.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-30, 15:17

oh koki komentara parasei^^ del Sato Takeru tai man kaip tik atrode kad jis labai gerai suvaidino jog jo personazas ir turejo but toks nedrasus pasimetes na toksia nevykelisXD Seip jo vienintelis dydelis minusas filmui tai tas nuostabus balsas kurio mes taip ir negirdejomXD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-04-30, 15:38

Na aš suprantu toks vaidmuo, bet šiaip sakau, jis man ten atrodė kaip neprofesionalas, o šiaip mokyklos spektaklių aktorius, toks ka aš žinau, lievas ;D Na, visa laimė, kad gražus ;D
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-08, 22:07

Ziuriu Hana yori dango drama. Visad vengdavau nes galvojau kad seip kokia benali meiles drama ir tiek. Aciu kaikam labai aciu kad priverte mane pazet sia drama ji nereli jau baigineju antra sezona ir kiekviena serija ziuriu su liudesiu kad greit baigsis drama>< pagrindinei veikejai nerealei nuostabus Inoue Mao begalo miela ir grazi Jun Matsumato visad buvo vienas mano mylimiausiu aktoriu seme filme jis ispuikes turtuolis bet turi daug labai geru savybiu. dar Matsuda Shota savo groziu pagrazina drama^^. O geriausias dalykas dramoje tai Ogari shun na jis visad man patiko bet sioje dramoje jis nerealus svajoniu vyrasXD per sia drama ,,isimylejau" Ogari shun^^
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 05:39

Citata :
Matsuda Shota savo groziu pagrazina drama^^
Pagaliau tai isgirdau bent is kazko ;DD As Myyliu ji, jis toks grazus ir mazai to jis nerealiai talentingas, jis turi ziauriai daug geru savybiu, pirma kata ji pamaciau Liar game dramoje, ir tada ji isimylejau
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 05:43

paskutini karta ziurejau paranormal activity 2 tokyo night
Atgal į viršų Go down
Yuna
Kartu su PSY sušoki "Gangnam Style" šokį
Yuna

Parašiau : 1438
Man : 28

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 05:47

paskutiny Jfilma ziurejau Takumi-kun :D
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 31
Miestas : Lentvaris

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 10:25

Vakar baigiau drama One pound gospel. Ziauriai faina drama ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 10:35

Na aš tai nesainai žiūrėjau Lovely Complex . Visai neblogas filmas. smile 30 Nors ir anime mačiau vistiek buvo įdomu. Smile 42
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 12:29

momoko-chan rašo:
Citata :
Matsuda Shota savo groziu pagrazina drama^^
Pagaliau tai isgirdau bent is kazko ;DD As Myyliu ji, jis toks grazus ir mazai to jis nerealiai talentingas, jis turi ziauriai daug geru savybiu, pirma kata ji pamaciau Liar game dramoje, ir tada ji isimylejau

Nih.. Na Matsuda man niekad nepakliudavo pagrindiniu vaidmeniu, bet kiek teko man ji matyt tai jis man labai patiko^^

Atgal į viršų Go down
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją
Natsu

Parašiau : 549
Man : 29
Miestas : ウクメルゲ

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime2011-06-09, 18:28

Paskutinė drama... paskutinė... aa, Love Shuffle. Tikrai įdomi drama, verta dėmesio ir bent man, nebuvo labai nuspėjama. Vietomis tiek prisijuokiau, o kai kur ir ašarą išspaudžiau. JaPanda! XDD Žodžiu, aš kažkaip seniau vengdavau dramų, kuriose nėra mokyklos temos. Bet pažiūrėjus Love Shuffle, norisi išbandyt ir kitas su mokykla nesusijusias dramas. ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?   Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Koki paskutinį J-filmą ir J-Dramą žiūrėjote?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画-