Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

  I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 10:06

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau 291nyic

Žanras: Drama, romantinis, tragedija
Režisierius: Takehiko Shinjo
Išleidimo data: 2009-10-24d.
Trūkmė: 122min
Kalbas: japonų
Šalis: Japonija
Čia toks vietoj trailerio. LTU SUBS
https://www.youtube.com/watch?v=-d8Z-ybEMB8

Eiga: 8 – erių metų Takumai Kakinouchi‘iui diagnozuota sunki širdies liga, dėl kurios jis privalo judėti kuo mažiau, atsisakyti saldumynų bei daugelio kitų patiekalų. Tačiau – ne tai svarbiausia. Jei Takuma nesulauks širdies transplantavimo operacijos, jis mirs nesulaukęs 20 – ies.
Jo ligos nepaisė Mayu Taneda, mergaitė, kuri nuo pat mažens yra įsimylėjusi Takumą.
Istorija prasideda nuo tų laikų, kai jie abu dar buvo vaikai. Mayu (kurios tėvas yra daktaras) ligoninėje susipažįsta su Takuma. Bėgant laikui, jie pavirsta labai artimais draugais, įsimyli vienas kitą ir pasižada vienas kitam susituokti tuoj pat, kai jie taps pilnamečiais. Tačiau Takumą slegia juodas mirties šešėlis, tad jis ima gailėtis, kad sutiko Mayu, kurios tolimesnį gyvenimą jis pavertė pragaru.

Vaidina:

Inoue Mao – Taneda Mayu
Okada Masaki – Kakinouchi Takuma
Sugimoto Tetta – Kakinouchi Minoru
Moriguchi Yoko – Kakinouchi Ryoko
Nakamura Toru – Daktaras Taneda Takahito
Hosoda Yoshihiko – Suzuya Kou
Harada Natsuki – Uehara Teru


Man filmas patiko, ypač pagrindinė pora. Jie taip tiko vienas kitam, ir abu taip gerai suvaidino savo roles, gražu žiūrėti. Taip pat man visai patiko Kou, toks mokyklos šūstriakas, bet su kokia gera širdim vaikis. <3 Gash, kaži šiais laikais kas nors taip pasiaukotų. Takuma žinoma irgi tobulas bernas buvo, kiek ašarų išliejau pabaigoje filmo. Na visumoj filme nieko netrūko, viskas savose vietose manau. 10/10 duodu.
Rekomenduočiau visiems, kam patinka Unhappy Ends, pateikti aktoriai, ir šiaip mėgstantiems meilės istorijas.
Kas matėte, reiškites, ir komentuokit. ;D


Paskutinį kartą redagavo Žemaitytė, 2011-05-05, 12:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 11:46

Na maciau bet jau gan senai, kiek pamenu tai prie filmo prikipt neturiu kuom tik tai jog Takumos tevai visai nepasikeiti per tuos metus nepamenu po kiek ten tu metu tarpo rode juos jau suaugusiusXD ai po sito filmo uzsinorejau mazu japoniuku vaiku nes aktoriai kurie vaidino Takuma ir Mayu vaikus buvo begalo mieli^^
Pati drama nelabai kuom issiskiria is daugumos Japonisku dramu, tas pats senarijus dydele meile ir tas liudnas issiskirimas.
Seip irgi duociau 10/10 uz paparastuma, uz aiskiai pateiktus jausmus ir uz tai kad ispaude asara^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 12:02

Ahą, bet man tokie žanrai ir patinka. Japonai tai kai myli, tai žiauriai stipriai, bent jau toks įspūdis iš tokių visokių filmų susidaro. :)
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 12:10

jo bet tu tokiu meiles dramu pastaruoju metu vengiu ziuret jau kiek pabodas ta dydele meile ir kazkas atsitinka ir jie isiskiria ar ten vienas is poros mirsta ir t.t...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 12:11

Aš jas dažniausiai žiūriu kai esu nervota, arba blogos nuotaikos, tada išsistaugiu kaip vilkas, ir palengvėja žiauriai. ;D
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 12:30

Na kai as bunu nervuota tai jau nieka nebeziuriu tuolabiau negaleciau ziuret su sub nes mintys nukrypst man nuo filmo neperskaitau sub ir lieko nesuprtus filmo.

O tokias dramas man pries miega geriausia ziuret tada lengvai nuklystu i svajones gerai miegas^^
Atgal į viršų Go down
Kimmi
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Kimmi

Parašiau : 175
Man : 30
Miestas : Lentvaris

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 17:26

Kiek as praverkiau per sita filma... Taip jau verkiau, kad jei kas butu uzejes i kambari pagalvotu, kad man kazkas blogo atsitiko, o gi cia tik filmas ;DD
Bet taip jau si filmo istorija griebia uz sirdies..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-05, 18:57

Kimmi rašo:
Kiek as praverkiau per sita filma... Taip jau verkiau, kad jei kas butu uzejes i kambari pagalvotu, kad man kazkas blogo atsitiko, o gi cia tik filmas ;DD
Bet taip jau si filmo istorija griebia uz sirdies..

The same for me.. Irgi prisiverkiau kaip nesveika, džiaugiuosi, kad viena buvau. Po filmo dar kokį pusvalandį neatsigavau normaliai. :(
Atgal į viršų Go down
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją
Natsu

Parašiau : 549
Man : 29
Miestas : ウクメルゲ

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-06, 14:55

Man tas pats... verkiau gale ištisai. Liūdnas filmas.
Nors man filmas ir labai patiko, vistiek turiu nuomonę, kad manga geresnė. Galbūt todėl, kad manga pradėjau skaityti dar gerokai anksčiau nei pažiūrėjau šitą filmą, bet man tai sukėlė žymiai daugiau emocijų nei filmas. :)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-05-06, 15:07

Žiūrėjau tą filmą (yra ir su lt vertimu) žmodžiu kai kurie momentai buvo tokie graudus, aš rimtai verkiau kai pamačiau tą momenta kai dar tas berniukas budamas mažas sužinojo kad ilgai nebegyvens, ir kaip drąsiai toji jo mergina elgesi, gali sakyti beveik visų savo svajonių atsisakė tik dėl to, kad jos vaikinas jaustusi pilnavertišku <3
Atgal į viršų Go down
Ruu
Išgirsti gyvai kinų kalbą
Ruu

Parašiau : 116
Man : 25
Miestas : Kėdainiai

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-07-12, 10:58

Šitas filmas ne kartą mane verkti privertė :3 labai graudus ,bet kartu ir mielas filmas.
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-07-12, 13:20

Dėl graudumo, tai žiūrėdama bet kokį japonišką (kartais azijietišką) filmą, nesvarbu ten komedija ar meilės istorija, visada išspaudžiu bent vieną ašarą Smile 29
Japoniški romantiniai filmai man patinka, bet nesu dar mačius nė vieno, kur kas nors nemirtų..
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-07-12, 16:36

Deimi~chan rašo:

Japoniški romantiniai filmai man patinka, bet nesu dar mačius nė vieno, kur kas nors nemirtų..
Rimtai?O_o tikriausiai tau labai sekas, nes man jau atsibodo kai visada vis kas nors miršta. Nebent tu doramas žiūri tai ten reta tokia pabaiga...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-07-13, 08:43

Liudnokas filmas. Bet tik pabaigoje verkiau. Gal suaugau. Kai Koizora žiūrėjau, net po filmo dar verkiau lol
O šiaip tikrai patiko.
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-07-13, 17:45

Kaori rašo:
tikriausiai tau labai sekas, nes man jau atsibodo kai visada vis kas nors miršta. Nebent tu doramas žiūri tai ten reta tokia pabaiga...

Aš turėjau omeny, kad visose filmuose kuriuos žiūrėjau, gale kas nors miršta ;D O dėl doramų, tai taip. Būna, kad baigiasi laimingai, o jeigu kokia su komedijos priemaišom, tai visada baigiasi laimingai.

Šitas filmas man patiko. Ganėtinai graudus, bet tokius filmus ir žiūriu, kad išsiverkčiau. Dar viena miela meilės istorija ir atitrūkimas nuo realybės >>
Atgal į viršų Go down
Yeong-Gi
Eini į orouostą
Yeong-Gi

Parašiau : 1854
Man : 30
Miestas : Seduva

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-08-20, 16:30

Nereali drama ~ **
labai patiko, megstu tokias dramas, [nors ir yra sioks toks atitrukimas nuo realybes bet man nemaiso ]^^

Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-08-20, 16:33

mačiau šitą filmą, nu toks geras!! visom prasmem. visko nei per daug nei per mažai, aktoriai savo darbą atliko tobulai, viskas ant tiek tikroviškai atodė, kad keletą kartų tiesiog negalėjau neverkti. Buvo ir nemažai juokingų akimirkų. Jaučiu didelę pagarbą filmo kūrėjams  I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau 4213801176
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2011-08-21, 05:53

Dievinu šitą dramą..
Pati pirma ir tokia nuostabi.. ahh <3~
verkiau ir ne vieną kartą [jo aš jautri siela XD]
Aktoriai labai patiko he he
Atgal į viršų Go down
SilVe
Pakeliui į Japoniją
SilVe

Parašiau : 39
Man : 28

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2012-09-25, 16:31

O kiek aš ašarų praliejau per šį filmą...
Ši drama, beabejo, viena iš geriausių kiek esu mačius.  I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau 398989
Atgal į viršų Go down
Yeong-Gi
Eini į orouostą
Yeong-Gi

Parašiau : 1854
Man : 30
Miestas : Seduva

 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime2012-09-26, 07:45

Citata :
O kiek aš ašarų praliejau per šį filmą...

Verkiau, kai 3-cia kart ziurejau xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




 I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau _
RašytiTemos pavadinimas: Re: I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-