Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kimi wa petto

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-01, 19:04

KIMI WA PETTO
Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto 300pxkimiwapetbanner

Pavadinimas: kimi wa petto (You're my pet/Tramps like us).
Pavadinimas japonų kalboje: きみはペット
Išleidimo data: 2003/04/09
Žanras: romantika, komedija
Epizodų skaičius: 10

Muzika: Like someone in loveV6 - Darling
Aktoriai:
Koyuki - Sumire Iwaya
Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto 27z9iqc

Jun Matsumoto - Goda Takeshi/Momo

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto 2vm6frk

Taip pat vaidino:
Seiichi Tanabe - Shigehito Hasumi
Sarina Suzuki - Yuri Shirotae
Wakana Sakai - Shiori Fukushima
Eita Nagayama - Horibe Junpei
Misa Uehara - Mayu Kuraki
Satomi Ishihara - Rumi Shibusawa
Ken Mitsuishi - Shiketu Hoshino
Ryuta Sato - Yuta Ishida
Otoha - Haruka Kurimoto
Toru Yamazaki - Kazuke Wakisaka
Shinji Yamashita - Minori Oishi
Ikkei Watanabe - Eikichi Shimizu
Kyozo Nagatsuka - Satoshi Asano


Eiga: Protinga, išvaizdi elitinė žurnalistė Iwaya Sumire grįžta namo po nesėkmingos darbo dienos. Prie namo durų ji pamato dėžę, kurios viduje - sumuštas vaikinas. Šiaip ne taip Sumire ji partempia namo, išvalo žaizdas, pamaitina ir išejus į darbą palieka. Grįžus namo, vaikinas ją pasitinka sveikut sveikutėlis ir bet kokiomis sąlygomis prašosi pasilikti. Moteris leidžia jam pasilikti tuo atveju, jeigu jis bus jos.. augintinis.
Nuo šiol vaikino vardas - Momo. Jokių bučinių, glamonių - tik gyvūniškas meilinimasis šeimininkui. Bet nėra taip lengva nuslėpti nuo savo bendradarbių, vaikino ir veterinaro, tapusio savotišku psichologu, kad naujasis augintinis, tai ne šuo. Iš tikrųjų jis - penkeriais metais jaunesnis vaikinas, talentingas šokėjas vardu Goda Takeshi, turintis savo svajones ir gyvenimiškas problemas.



Mano nuomonė: Tai pirmoji mano japoniška drama. Tikrai sugebanti įtraukti, miela istorija. Gal pagrindinis motyvas ir netikroviškas, bet juk pasvajoti galima. Ir Matsumoto Jun vaidino nerealiai. Labai norėtųsi turėti tokį augintinį, kaip jis. Beje, pagrindinį vaidmenį atlieka žinoma aktorė Koyuki, taip pat žinomo Kenichi Matsuyamos žmona.
Vienu žodžiu, siūlau pasižiūrėti, paverkti ir pasvojoti, pasigrožėti. :)


Redagavo: Real_asiaholic
Atgal į viršų Go down
Natsu
Peščiomis nueini į P.Korėją
Natsu

Parašiau : 549
Man : 29
Miestas : ウクメルゲ

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-01, 19:16

Iš tiesų tai buvau pradėjus skaityt mangą, bet taip ir mečiau nepabaigus... neužkabino. Na, gal kiek vėliau reiks pabandyt žiūrėt dramą. ^^
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-01, 19:19

Neskaičiau mangos, bet drama man tikrai nepasirodė neužkabinanti. Net kai jau ir buvo pabodę ištisai žiūrėt, žiūrėjau, nes norėjau žinot kaip bus toliau x)
Beje, gal kas žino daugiau apie korėjietiško filmo versiją (su Jang Geun Suk'u kaip Momo!)? Ar jau nufilmuota?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-01, 21:13

Ar dar ir korijietiska versija yra sito filmo??? Kaip vadinas Smile 11
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-02, 15:41

Nežinau ar jau nufilmuota, nes filmavimas prasidėjo gegužės mėnesį. Taip, yra filmas, vadinasi : You Pet.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-07, 14:42

O jeigu ne paslaptis per kur ziurejai, nes as niekur nerandu nei parsisiut nei online pazet :( smile 2
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-07, 14:46

www.dramacrazy.net
Labai geras azijietiškų filmų ir dramų site'as. Per ten viską žiūriu. Tiesa, skirtas online žiūrėjimui, bet būna ir nuorodų parsisiuntimui ;D
Atgal į viršų Go down
Bishojo
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Bishojo

Parašiau : 118
Man : 29
Miestas : Kaunas

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-07-24, 09:09

Ne per seniausiai drama pažiūrėjau - nors ji nėra labai jau mano skonio, bet man patiko :) Ir pasijuokiau ir paverkiau, ;D
Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą
miru-chan

Parašiau : 2015
Man : 28
Miestas : mzk / klpd

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-08-06, 18:45

atrodo neblogai...
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-08-10, 11:56

Pagaliau ir as paiurejau sia drama.... Hm sunku pasakyt nuomone nelikau labai suzaveta, bet ir nenusivyliau linksma drama su daug mielu akimirku... Pati tokio petto labai noreciauXD
Dar karteli isitikinau, kad Jun Matsumato yra nuostabus aktorius hearttoheart
Jei reiktu vertinti drama duociau 9.5 viskas gerai tik truko kazko tokio kas trauktu verstu ziuret...
Atgal į viršų Go down
Yeong-Gi
Eini į orouostą
Yeong-Gi

Parašiau : 1854
Man : 30
Miestas : Seduva

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-08-21, 16:35

Emm sia drama ziurejau labai trumpai >.<
Pradzia ydomi maciau tik iki tos vietos kai jis sutiko buti jos gyvunu...
Tai man pasirode per didele kvailyste, ir nutrukiau ziurejima...
Nezinau kazkaip manes nesudomino gal reiks kada pabaigti ... w_what?
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-08-23, 14:49

Na, tai juk tik pati pradžia x.x Siūlau žiūrėti toliau, galbūt užkabins ;D
Atgal į viršų Go down
julieta
Konnichiwa!
julieta

Parašiau : 12

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-10-10, 11:31

Antroji mano žiūrėta drama. Labai miela istorija, susižiūrėjo smagiai, o ir epizodų nebuvo labai daug :)
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-10-18, 18:45

Sužiūrėjau visą per kančias........... Žiauriai nepatiko, lėta kažkokia...
So labai labai tikiuosi, kad koralų filmas, kuris tuoj pasirodys bus n kartų geresnis~
Jau nekalbant apie tai, kad ten vaidins Sukkie~~^____^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-10-18, 20:18

Vien dėl Sukkie bus verta žiūrėti lol
Bet šiaip dar nemačiau šios dramos.
Atgal į viršų Go down
ellec
Susipažįsti su 2NE1
ellec

Parašiau : 1240
Miestas : London/Vilnius

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-10-18, 20:40

maciau sia drama ir patiko tik todel kad veikejas man buvo grazus
Atgal į viršų Go down
Fuyuko
Pakeliui į Japoniją
Fuyuko

Parašiau : 22
Man : 27
Miestas : Šiauliai

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-12-28, 20:23

Koke nuostabi drama >< As ja tiesiog myliu! Geriause drama is visu. <3 Ypac kai vaidina Jun Matsumoto ;ppp
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-12-29, 11:13

Ziuriu labai daug geru atsiliepimu apie sita drama. Ir man reiskias reik pamatyti ja^^
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2011-12-29, 15:58

Tikrai verta. Mačiau apie korėjietišką versiją kažką rašei, tai čia yra žymiai žymiai geriau ~
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime2012-01-04, 11:34

kaip tik per atostogas "suvalgiau" šitą, nes noriu palyginti su JGS filmu.. BET.. Kažkaip lėkštoka drama.. ( na bent jau man ji nepasirodė 'stipri') Matsumoto Jun tikrai yra geresnėse doramose vaidinęs.. (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kimi wa petto   Kimi wa watashi no petto - Kimi wa petto Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kimi wa petto

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-