Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Hana Yori Dango

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-08-30, 05:28

Hana Yori Dango - Vaikinai prieš gėles

Hana - Hana Yori Dango  Xin_4902031516306092995720


Režisieriai: Ishii Yasuharu, Yamamuro Daisuke, Katayama Osamu
Scenarijaus autorius: Satake Mikio, Fujimoto Yuki, Takahashi Natsuko, Arai Shuuko
Žanras: romantinė komedija, mokykla
Epizodai: pirmas sezonas 9ep. antras sezonas11ep. ir filmas
Teminės dainos: Arashi - WISH; Otsuka Ai - Planetarium
Korėjietiška versija - Boys Before Flowers - Vaikinai prieš gėles
Taivanietiška versija - Meteor Garden - Meteoritų sodas
Kiniška versija - Liu Xing Yu
Pagal Kamio Yoko mangą Hana Yori Dango.

Makino Tsukushi yra paprasta, neturtinga mergina, besimokanti turtuolių mokykloje – Eitoku. Ši mokykla yra viena prestiziškiausių Japonijoje skirtą super turtingiems ir privilegijuotiems mokiniams. Šią mokyklą valdo F4 arba Flower 4 - grupė vaikinų, kurie yra kilę iš neįtikėtinai turtingų šeimų: Domyoji Tsukasa - Domyoji pasaulinės finansų grupės lyderės sūnus ir būsimasis finansų grupės paveldėtojas; Hanazawa Rui - milžiniškos kompanijos paveldėtojas; Nishikado Soujiro - arbatos gėrimo ceremonijų mokyklos vadovas; Mimasaka Akira - moterų širdžių ėdikas. Tsukushi tikisi ramiai praleisti savo dienas mokykloje be nusižengimų F4 vaikinams. Tačiau vieną dieną, ji pakelia ranką prieš Domyoji, norėdama apginti savo klasės draugę ir užsitraukia F4 nemalonę. Nuo tos dienos Tsukushi tenka ištverti daug patyčių, tačiau nepasiduoda. Maža to - pradeda jausti šiltesnius jausmus žmogui, kurio taip stipriai nekentė.

Aktoriai:

Inoue Mao - Makino Tsukushi
Hana - Hana Yori Dango  _Inoue_Mao_as_Makino_Tsukushi_13112009000203

Matsumoto Jun - Domyoji Tsukasa
Hana - Hana Yori Dango  Tsukasa

Oguri Shun - Hanazawa Rui
Hana - Hana Yori Dango  F96f19af8b4d0774989b2544d64fa6851224164490_full

Matsuda Shota - Nishikado Sojiro
Hana - Hana Yori Dango  Matsudashotasongtianxiamj9

Abe Tsuyoshi - Mimasaka Akira
Hana - Hana Yori Dango  Draft_lens3423542module21954852photo_1237567427Tsuyoshi_Abe
ir kiti:
Nishihara Aki - Matsuoka Yuki, Matsushima Nanako - Domyoji Tsubaki, Sada Mayumi - Todo Shizuka


Apdovanojimai ir pripažinimai:


47th Television Drama Academy Awards: Geriausia aktorė - Inoue Mao
47th Television Drama Academy Awards: Geriausias antraeilis aktorius - Matsumoto Jun


eh kaip pasiilgau sios dramosT.T ir tos dainos...

Mano nuomonė:
viena mano mylimiausiu gal net mylimiausia drama. Kai pradėjau žiūrėt galvojau, kad dar viena tipiška mokyklinė drama, nors tikriausiai taip ir buvo, bet mane labai sužavėjo, net nežinau kuom kuo toliau žiūrėjau tuo labiau buvo gaila, nes ėjo į pabaigą. Antras sezonas kiek nuobodesnis labai jau daug meilės, bet buvo ir idomių serijų ir viską atitaiso filmas... Inoue Mao ir Matsumoto Jun vieni iš mano mylimiausiu aktoriu ir per šia drama supratau koks nuostabus aktorius Oguri Shun po šios dramos ir tebežiūriu ten kur jis vaidina... Kiek teko domėtis kitų nuomonėmis tai neatsirado nieko kam nepatitiktu ši drama ir dydžiausias dramos pliusas labai geri aktoriai...
Manau tai legendinė drama kuria turi buti mates kiekvienas Jdramos megėjas...
Rekomenduoju tiems kam patika mokyklinės dramos, meilės trikampiai, komedijos ir žinoma išvardinti akrtoriai ir jei niekas išto ką išvardinau nepatinka vistiek pažiūrėkit manau nesigailėsit
Hana - Hana Yori Dango  D1
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-08-30, 06:19

Dabar žiūriu korėjietišką versiją ^^ Vien dėl aktorių žiūrėsiu japonišką in love
Beje, kelintų metų šita drama?
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-08-30, 06:47

2005metu
Atgal į viršų Go down
Yuni
☺♫ ☻♪☺
☺♫ ☻♪☺
Yuni

Parašiau : 636
Miestas : Vilnius

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-10-18, 18:51

Antra mano matyta drama~~ Suvalgiau abu sezonus per dieną.....ha ha
matyt labai patiko~ Čia ir Shota mano vaidina ir Ikuta biške buvo, so kaip nepatiks~
Tik vat jau filmo nebejamiau, matyt persivalgiau~
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-12-22, 12:56

emmm pirmos 4 serijos buvo fantastiskos ir isvis sito filmo ideja yra fantastiska, BET po to prasidejo gumos tempimas, na tikra muilianke, bet ziauriai uzkabino ir negalejau neziureti, nors kitas smegenu pusrutulis sake neneneeeeee... taip ir prasikankinau kol perziurejau pirma sezona, po to teko daryti pertraukele ir antraji sezona su dar didesne kancia perziurejau, o ten jau gumos tempimas dar didesnis nei pirmam... taip pat ziauriai uzkabino ir negalejau neziureti. Vnz sitas filmas butu labai fainas jei nebutu toks sumuilintas ir istemptas ir seip man jis tik depresija suleke, bo nemazai smurto, bet ne seip tokio eilinio snukiadauzio, bet psichologinio. Jun Yamamoto tai kaip koks susidvejinusi asmenybe ir viena is ju kaip koks pshychas dubasinantis visus is eiles (zavus psychas), nesvarbu ar pana ar vaikinas.. Shun Oguri tai tikras pasaku princas ir velgi labai gaila kai jis liko vienas :|
Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą
miru-chan

Parašiau : 2015
Man : 28
Miestas : mzk / klpd

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-12-26, 15:35

man lbai patiko si drama nors gal manga geresne ;DD
Atgal į viršų Go down
Fuyuko
Pakeliui į Japoniją
Fuyuko

Parašiau : 22
Man : 27
Miestas : Šiauliai

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2011-12-28, 20:12

Kaip as nenorejau ziureti sios dramos, bet man ja patare vienas zmogeliukas, tai kai nebeturejau ka ziureti perziurejau ;pp .... Net neisivaizdavau kad ji toke NUOSTABI!!! xD
Atgal į viršų Go down
Arashi
Eini į orouostą
Arashi

Parašiau : 2024
Man : 28
Miestas : Mzk

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2012-01-01, 11:15

viska ziurejau - abu sezonus ir filma... jie yra mldc aktoriai, gerbiu juos...
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2012-01-01, 13:56

Maciau Korejietiska versija. Patiko, bet man kazkaip pasirode drama prasitempusi. Ta prasme daug nereikalingu dalyku. Nepaisant to drama yra tikrai puiki! Reikes ir Jp versija dabar paziureti!
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2012-01-01, 14:10

Jo korėjietiška versija palyginus su japoniška, tikrai ištempta.. Bet visai nieko. Apskritai jos labai skiriasi, bet abidvi geros.

Aišku, originalas visada geresnis. Dabar kaip tik žiūriu japonišką~
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
Ayumi^^

Parašiau : 318
Man : 27
Miestas : TOKYO

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2012-01-01, 14:30

O dabar pastebejau, kad Inoue Mao vaidina! Tokia ji man nereali! Vien del jos galeciau ziureti 100 kartu sia drama!^^
Atgal į viršų Go down
Kuroi Neko
Eini į orouostą
Kuroi Neko

Parašiau : 1876
Miestas : ビリニュス

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2012-02-17, 18:04

Pirmas sezonas labiau patiko. Antras per daug drama ir nusiseilejimai (korean versijoj tas pats~)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime2013-07-23, 15:07

Pradėjau žiūrėti, ir jau nuo pirmo epizodo, man labai nepatiko. Manau, kad korėjietiška versija geresnė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Hana - Hana Yori Dango  _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hana Yori Dango    Hana - Hana Yori Dango  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Hana Yori Dango

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-