Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Big Bang

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2012-07-30, 08:17

Big Bang - Big Bang Tumblr_m4u7zwkg0l1rsnim2o1_500
BIG BANG


5 narių grupė Big Bang susikūrė 2006 metais, iš pradžių grupė sudarė 6 nariai, bet vieną grupės narį YG pašalino. Dabar grupę sudaro lyderis G-Dragon, reperis T.O.P ir vokalistai TaeYang, Daesung ir SeungRi. Per pirmus grupės gyvavimo metus grupė tapo populiariausia visoje P. Korėjoje, po metų grupė išpopuliarėjo, ir dabar yra žinoma per visą pasaulį. Grupė yra populiari ne vien tik dėl šiuolaikinės muzikos, bet ir dėl grupės narių sugebėjimų, grupės nariai pasižymi geru stiliumi, atstovauja keliems žymiausiems stilistams, taip pat ir patys yra stilistais, nemažiau gera yra jų aktorystė ir solo karjera. Iš grupės narių daugiausia dėmesio traukia G-Dragon'as. Jis turi išleidęs pasaulinius hitus ir yra atidaręs parduotuvę G-Market, kuri (sakė YG) po 2-5 metų bus ne tik P.Korėjoje, bet Kinijoje, Japonijoje taip pat Amerikoje ir Europoje.
Big Bang P.Korėjoje debiutavo su singlu "Big Bang First Single", Japonijoje debiutavo 2009 metais su albumu "My Heaven".
Per kelis metus grupė laimėjo daugybė apdovanojimų, tarp jų ir 2011 MTV EMA "Best Worldwide act".
Šiuo metu grupė keliauja po pasaulį, taip pat užsuks į Europą. Turas pavadinimu "ALIVE TOUR 2012" iš viso vaikinai apkeliaus 16 šalių ir 25 miestus.



Grupės nariai
Big Bang - Big Bang 800px-G-Dragon_2012
Nick'as: G-Dragon
Tikras vardas: Kwon Ji Young
Gimimo data: 1988/08/18
Profesijos: Dainininkas, modelis
Kraujo grupė: A
Ūgis: 176cm.
Svoris: 56kg.
Išsilavinimas: Seulo korėjietiškas tradicinė meno vidurinė ir pagrindinė mokykla.
Sugebėjimai: Šokiai, dainavimas, repas, beat box'as, ir kalbos (Kinų, japonų, anglų), taip pat pats rašo dainas.
Hobiai: piešti ir klausyti muzikos
Mėgsta: stilių,vaidybą, saldumynus, šunis, mašinas, piešinius ir kitus meno kūrinius, knygas (poemas, mongas ir žurnalus), žiūrėti animacinius filmukus ir pats save ;D
Kita info: Jis turi tris tatoo, visi žymūs atlikėjai ir stilistai sako kad jis yra gimęs būti žvaigžde.

Big Bang - Big Bang Monster+(221)
Nick'as: T.O.P (tempo)
Tikras vardas: Choi Seung Hyun
Gimimo data: 1987/11/04
Profesijos: dainininkas, stilistas, aktorius
Kraujo grupė: B
Ūgis: 180cm.
Svoris: 65kg.
Išsilavinimas: Seulo meno kolegija (studijavo muziką)
Sugebėjimai: Repas, Beat box'as, rašo dainas
Hobiai: skaitymas ir plaukimas
Mėgsta: Teatro spektaklius, miuziklus, drabužių projektavimą.
Kita informacija: Vaikystėje buvo maištininkų, vaikystėje jis buvo "storas", todėl labai daug sulaukdavo pasišaipymų, bet dar tada sakė, kad taps žymus reperis.

Big Bang - Big Bang 350px-Taeyang
Nick'as: TaeYang, Taekwon, YBTK, Sol
Tikras vardas: Dong Young Bae
Gimimo data: 1988/05/18
Profesijos: Dainininkas, šokėjas
Kraujo grupė: B
Ūgis: 173cm.
Svoris: 58kg.
Sugebėjimai: repas, šokiai, beat box'as, dainavimas ir kalbos (Japonų, kinų, anglų).
Hobiai: Auginti augalus (bonsai), klausyti muzikos, žiūrėti TV.
Mėgsta: Vasarą, drabužius, žaidimus ir manga.

Big Bang - Big Bang Daesung-Monster-teaser
Nick'as: Daesung, D-Lite
Tikras vardas: Kang Dae Sung
Gimimo data: 1989/04/26
Profesijos: Dainininkas, aktorius
Kraujo grupė: O
Ūgis: 178cm.
Svoris: 62kg.
Išsilavinimas: KyeongIn pagrindinė mokykla
Sugebėjimai: Dainavimas
Hobiai: Peras ir beat box'as
Mėgstamiausi atlikėjai: Whe Sung, Usher, Ne-yo

Big Bang - Big Bang 450px-Seungri
Nick'as: Seungri, V.I
Tikras vardas: Lee Seung Hyun
Gimimo data: 1990/12/12
Kraujo grupė: A
Ūgis: 176cm.
Svoris: 57kg.
Sugebėjimai: dainavimas, šokiai, choreografija.
Hobiai: studijuoja užsienio kalbas.


Monster MV
Fantastic Baby MV
Tonight [japanese ver.] MV


Paskutinį kartą redagavo real_asiaholic, 2014-03-13, 11:59. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2012-08-03, 13:33

Mūsų naujas V.I.P'as ;DDD (kaip aš jį myliu Big Bang - Big Bang 24830 )
Big Bang - Big Bang 396728_370620743003189_1432476007_n
Ir dar..
patys meliausi pasaulyje V.I.P'ai
Big Bang - Big Bang Tumblr_m88kd3v3Ok1qbbok4o1_250
Big Bang - Big Bang Tumblr_m88kd3v3Ok1qbbok4o2_250
Big Bang - Big Bang Tumblr_m88kd3v3Ok1qbbok4o3_250
Big Bang - Big Bang Tumblr_m88kd3v3Ok1qbbok4o4_250
Big Bang - Big Bang Tumblr_m88kd3v3Ok1qbbok4o5_250
Atgal į viršų Go down
SilVe
Pakeliui į Japoniją
SilVe

Parašiau : 39
Man : 28

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2012-10-24, 15:46

T.O.P!
Big Bang - Big Bang 24830
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-04-24, 19:58

hehe nezinau ar cia pavasaris kaltas ar kas bet mane apsedo "Monster" manija, taip pat ir "Fantastic baby" ir "Wings" oh Deasung, looks like fallen angel wonderful
Man ziauriai patinka Monster video klipas, fantastiski stiliai sukurti. As neklausau tokios muzikos, bet jie tiesiog mane apsedo ir kad galetu zavioms butybems atsispirti
beautifullll

Big Bang - Big Bang Tumblr_m31nsghpNB1r9bhjp
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-19, 05:58

Naujas SeungRi MV 'Gotta Talk to you' iš jo 1st albumo 'Lets talk about love'.
Nors tu ką, bet man daina nepaprastai patinka. Gal klipas toks ne labai KPOP stiliaus, bet daina tikrai nuostabi. Negaliu atsiklausyti.
Kokios jūsų nuomonės apie MV?
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-20, 15:31

Daesung deka pradejau ziureti Family outing ;D super TV sow, net pilva skaudedavo nuo juoko. Jis su Yoo Jaesuk (dumb and dumber) nerealus

Visada privercia nusisipsoti:  "look at me Gwinsoon" 

O sitas tai paliko mane be zado XD jie gavo uzduoti parodijuoti mergaiciu grupe (Daesung raudonplauke):  Parody Of Bo Peep

Labai grazus Lee Hyori ir Daesung duetas:  Hyori and Daesung
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-29, 07:17

Big Bang - Big Bang 12200-45d2hrdq3j
Prieš metus, rugsėjo 14 dieną japoniškame žurnale 'Friday' buvo pasirodusios nuotrukos, kur SeungRi be marškinių guli lovoje. Sklinda gandai, kad tada Big Bang grupės maknae praleido naktį su 21 metų japone. Žurnale buvo apie 12 nuotraukų, kuriose buvo intymių scenų.
Ir šią savaitę pats SeungRi kalbėjo apie šį skandalą per SBS aidą 'Incarnation'.
SeungRi sakė "Tai pirmas kartas, kai įvyko toks įvykis - idol yra persekiojamas žurnalistų net savo namuose. Žurnalas, kuriame buvo paskelbtos mano nuotraukos, yra labai populiarus. Žurnalo redaktoriai net nesivargina rašydami straipsnius apie žmonės, kurie nėra garsūs. Kadangi tai buvo pirmas kartas, kai patekau į tokį didelį skandalą, buvau labai išsigandęs ir priblokštas. Dabar gerbėjai apie mane galvos ne kaip apie grupės maknae, o kaip apie suaugusį vyrą (juokiasi). tiesą pasakius, man dar prieš savaitę buvo pranešta, kad apie mane parašys straipsnį šiame žurnale, tad net ir norėdamas, nieko negalėjau pakeist."

Taip pat vakar SeungRi išleido 'Gotta talk to you' japonišką versiją.
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-29, 09:18

Na, man Seungri atrodo toks truputi velniu pririjes (siek tiek domiuosi fizionomika, tai is veido bruozu galima tai apspresti+elgesys, kalbos laidu metu), bet nematau nieko blogo, kad jis miega su moterim bo jis jau pilnametis sveikas vyras, cia jau jo reikalas... kitas reikalas tos moteriskes pasakojimai kad jis buvo toks sioks ir anoks ir elgesi buvo...... Istikro nezinau ka galvoti, jis yra "toks" ar nera (juk dievinam dainininkus ne del to kad graziai atrodo, bet del to kad graziai dainuoja (na bent jau as del to)) uztat as ziauriai nekenciu tv laidu ir bulvarines spaudos, ziauriai nekenciu paskalu ir net neziuriu, bei neskaitau tokiu slamstniekiu, o jei ir patenka koks nors skandalas, ispustas burbulas tai dazniausiai nekreipiu demesio bo sunku pasakyti kiek ten melo kiek tiesos, kam sukti galva del to.

O apie ta pana tai mano nuomone yra tvirta – kekse ir kale zvaigzdziu medziotoja. Normaliai merginai/moteriai butu geda viesinti intymius santykius spaudoje, o jeigu istikruju tas zvaigzdunas  isniekina, pasitycioja, tai normalus zmogus kreiptusi i teisesauga, o ne i spauda.

Man labai istrigo Daesung ir G Dragon zodziai ir reakcijos Healing camp laidoj kai jie pasakojo apie savo skandalus. Kai Daesung buvo isvadintas zmogzudziu, o G Dragon pasakyta, kad is jo to ir tikejosi... gana skaudziai jie sureagavo i tai. Nors gerai pagalvojus jog vakaruose, o ypac USA zoles rukymas normalus reiskinys nieko nenustebinsi su tuo... bet P. Korejoj kitaip. As vis galvoju kad tame tuse kur GD ruke zole turejo buti kzk stukacius, kuris ir idave ji policijai.. anyway, pasaka be galo
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-29, 09:27

Ok ir kad truputi butu linksmiau:
Big Bang - Big Bang A5Et7uzCEAAfpLs
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-29, 09:41

Man irgi lbai nepatinka tie visšinimai. Nu blemba, nori rūko (aišku geriau, jeigu nerūkytų, bet čia jo reikalas), nori mylisi, tai gi tusi visas teises. O ta mergina, oritariu tau - kekše.

Dėl Daesungo, tas buvo nelaimingas įvykis, Daesung'as čia beveik niekuo dėtas, nes tas vairuotojas pats neatsargiai vairavo. Nesuprantu, kodėl žmonės tokie nesupratingi x.x
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-08-29, 09:55

real_asiaholic rašo:
Man irgi lbai nepatinka tie visšinimai. Nu blemba, nori rūko (aišku geriau, jeigu nerūkytų, bet čia jo reikalas), nori mylisi, tai gi tusi visas teises. O ta mergina, oritariu tau - kekše.

Dėl Daesungo, tas buvo nelaimingas įvykis, Daesung'as čia beveik niekuo dėtas, nes tas vairuotojas pats neatsargiai vairavo. Nesuprantu, kodėl žmonės tokie nesupratingi x.x
Na Daesung kaltas tik del virsyto greicio. As kai pati vairuoju masina tai daznai ji prisimenu ir net negaliu isivaizduoti jei atsitiktu ir man taip... ziauriai, ziauriai baisu ir ziauriai man jo gaila, bo matosi kad jis gana jautrus zmogus, bet gerai kad artimieji padejo jam issikapstyti is depresijos bo teko skaityti dar visokiu is tos temos isplaukianciu skandalu kurie siek tiek pritrenke, ir jei jie buvo isgalvoti kazkieno, tai tas zmogus tikrai nesveikas
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-02, 10:16

GD šiandien išleido naują albumą 'Coup D'eta' ir MV
Aš manau, kad tai nesveikai geras Mv, toks įšskirtinis, tikėjausi visai ko kito.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-02, 10:29

Kitos GD dainos iš 'Coup D'etat' albumo
R.O.D ft. Lydia Peak

Niliria ft. Missy Elliot

Black ft. Jannie Kim

Who You?
Shake The World
Crooked
Niliria (GD ver.)
Go
Runaway
I Love It (ft. Zion T)
You Do
Window
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-02, 12:06

mmm, neblogai GD prasisuko, vakar kaip tik ziurejau koncerta kur jis su Missy Elliot dainuoja, kietai ten. Man pats nerealiausias GD video clipas Crayon, nesveikai spalvotas.

Vakar radau dokumentinius video is pacios grupes pradzios, o tiksliau dar priesistore... net asara norejosi nubraukti, net priverte susimastyti
Dokumentinis f.
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-02, 12:38

real_asiaholic rašo:
GD šiandien išleido naują albumą 'Coup D'eta' ir MV
Aš manau, kad tai nesveikai geras Mv, toks įšskirtinis, tikėjausi visai ko kito.
mmmm, jooooooo toks labai siurealistinis, tik sakyciau labai daug skirtingu ideju/temu ir jos neapjungtos ir iki galo neisvystitos... Is visu sio MV ideju butu galima isvystiti bent 3 video klipus. anyway gerai padirbeta
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-12, 10:00

Kaip aš girdėjau, visus savo MV GD pats ale prodiusuoja ar kažkas tokio, t.y. kad kaip MV atrodys, priklauso nuo GD, kaip visis žinome, jis yra nepaprastai kūrybingas asmuo, tai greičiausiai dėl to mums MV atrodo toks lyg apkirptas arba neišvystitas, bet jeigu bendrai jį paemus, tai jis yra tikrai labai įdomus, yra kur paganyti akys.
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-09-12, 17:35

Jis mazasis genijus, jei jau ir su MV uzsiima, tai isvis super. Man teko matyti video kai visa grupe diskutavo del Fantastic baby MV, tai turbut kiekviena MV kuriant neapseita be nariu ideju.
Stai fainas show Coup D'eta

Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-10-17, 21:43

Ir pasakykit kad ne angelas, na neislaikiau ir uzsisakiau Daesung DVD is 2013 japonu turo, tik dar reikia laukti kol ji isleis menesio gale ir lapkricio pradzioje it will be mine ^^

Atgal į viršų Go down
aliss
Išgirsti gyvai kinų kalbą
aliss

Parašiau : 151
Man : 29
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-10-19, 12:09

like like like xD Tik vat kartais T.O.P antras nick'as nėra Tabis?..
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2013-10-19, 17:35

aliss rašo:
like like like xD Tik vat kartais T.O.P antras nick'as nėra Tabis?..
wikipedia says: Also known as T.O.P, Tempo, Tabi...

Per Family outing Daesung sake, kad ji vadina Bingu top ;D ir soka juokinga soki ;D nuo 3:44

https://www.youtube.com/watch?v=MdNpiO6sI7E
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-06-08, 09:34

Taeyang pareina su nauju albumu ir 2 dainom is Inkigayo.
MV Eyes, nose, lips stipriai nustebino, toks paprastas ir toks mielas.

P.S. Fainas interviu su Taeyang: http://noonchi.us/article/show/taeyang-rise-interview

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-11-14, 19:48

Koks buvo šeštasis narys ir kodėl jį pašalino? :O
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-11-14, 21:00

Katsumi rašo:
Koks buvo šeštasis narys ir kodėl jį pašalino? :O

Hyunseung nepraejo atrankos, siaip ir Seungri butu su juo islekes  lauk, bet jiems abiems leido menesi ar kiek ten laiko salej savarankiskai treniruotis ir Seungri liko. Yra jotubej dokumentinis filmas apie paskutinius menesius kai is mokiniu tapo grupe
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-11-15, 21:25

Šitas... o.o Geras, reikės filmo pasieškoti. Bet taip ar taip, išliko tarp muzikantų Hyung. :D
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-11-21, 10:39

GD&TAEYANG - GOOD BOY (Dance Ver.)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-11-25, 12:36

Omg, čia aš sapnuoju, ar tuoj jiems į armiją reikės varyt? Nes ten privaloma... Du metai... tiek daug... MG...
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-12-03, 11:45

T.O.P irgi turėjo eiti, lyg tais 2012 metais, bet kažkaip pavyko išsisukti, nėjo. Manau, kad ir jie neis, bent jau taip tikiuosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-12-06, 16:36

Bet nu ir nesąmonė kažkokia o.o Ir dar taip ilgai...
Aš ir tikiuosi, jie geriau dainuotų ;D Geros dainos, jau ilgą laiką MONSTER neatsiklausau xd
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2014-12-07, 12:22

Truputį ne į temą, bet girdėjau, kad Lietuvoje irgi padarys, kad į kariuomenę reikės būtinai eiti.
YG yra belenkaip turtingas, užmokės kelis tūkstančius ir BB neis į kariuomenę :)
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime2015-03-11, 19:17

Big Bang - Big Bang 17892-hpze69z6t4
2015m. kovo 8 dieną Kpop muzikos ikona G-Dragonas Twitter socialiniame puslapyje užėmė 3 vietą pagal pasekėjų skaičių. Pirmoje vietoje yra Siwon (Super Junior) su 4.6 mln. pasekėjų skaičiumi, antroje Donghae (Super Junior) su 4.4 mln. pasekėjais, ir trečioje G-Dragon'as su 4 milijonais pasekėjų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Big Bang - Big Bang _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Bang   Big Bang - Big Bang Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Big Bang

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Muzika :: K-pop-