Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Paradise Kiss

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Kiss - Paradise Kiss _
RašytiTemos pavadinimas: Paradise Kiss   Kiss - Paradise Kiss Icon_minitime2013-07-14, 07:51

Paradise Kiss

 Kiss - Paradise Kiss 2011324_paradisekiss
Filmo pavadinimas: Paradise Kiss
Filmo pavadinimas originalioje kalboje: パラダイス・キス (Paradaisu Kisu)
Išleidimo metai: 2011
Žanras: Komedija, romantinis
Filmo trukmė: 116min.
Aktoriai: 
Keiko Katigava - Yukari Hayasaka (Caroline)
Kiss - Paradise Kiss 2n6yog2
Osamu Mukai - Juoji Koizumi (George)
Kiss - Paradise Kiss 2vrwhg9
Yusuke Yamamoto - Kirotuki Tokimura
Kiss - Paradise Kiss Ru73ih
Shunji Igarashi - Isabella
Kiss - Paradise Kiss B68w15
Kento Kaku - Arashi Nagase
Kiss - Paradise Kiss 11mdooy
Aya Omasu - Miwako Sakurada
Kiss - Paradise Kiss A1lu8p
Taip pat vaidino:
Michiko Hada - Yasuko Hasayaka




Eiga: Yukari Hayasaki beveik visą vaikistę stengėsi įtikti savo mamai. Mokykloje stengėsi dėl to, kad tėvai ja didžiuotusi. Kartą gatvėje ji sutiko mokinius iš dizainerių mokyklos, ta mokinių grupė siuna drabužius savo drabužių linijai 'Paradise Kiss', grupės lyderis, kuris yra vienas talentingiausių dizainerių yra Juoji Koizumi (draugai jį vadina George). Yukari susitinka su George, ji ją iš karto įsimyli, ji tampa jo muza. Nors Yukari nenori, bet George ir jo grupė ruošia Yukari į drabužių šoy, Yukari atstovaus jų drabužių liniją, kitaip sakant bus modeliu.
 Pasirodo, per pastangas gauti gerus pažimius, Yukari taip ir nebuvo pastebėjus savo talento, Yukari nors visiškai nepatyrusi buvo kaip profesionalus modelis. Po kiek laiko Yukari irgi įsimyli George, bet ji negali apsisprest su kuo būti, ar su George, ar su visų merginų dievaičiu Hiroyuki. tai gi George nelaukdamas išvyksto į Paryžių. Yukari tapo žymiausiu Japonijos modeliu, ją pakvėtė į New York'ą, kur ,po tiek laiko, ji susitiko su savo tikrąją meile George.


Mano nuomonė: Kaip pradėjau žiūrėti filmą maniau, kad bus koks nors bullshit'as, bet kai pamačiau gražius aktorius, kažkaip ir filmas patiko :D Šiaip, labai jau amerikėtiškas tas filmas, bet šiiap, negaliu sakyti, kad man nepatiko. Kažkiek įdomus filmas aktoriai gražūs <3 
Atgal į viršų Go down
 

Paradise Kiss

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-