Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Infection

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Infection - Infection _
RašytiTemos pavadinimas: Infection   Infection - Infection Icon_minitime2013-07-24, 06:03

INFECTION
 Infection - Infection 425px-Infection
Filmo pavadinimas: Infection
Filmo pavadinimas originalioje kalboje: Kansen (感染)
Išleidimo metai: 2004/10/02
Žanras: Siaubo
Filmo trukmė: 98min.
Teminė muzika: Miwako Okuda - Yume
Aktoriai:
Michiko Hada - Daktarė Nakazono
Infection - Infection Michiko_Hada
Mari Hoshino - Seselė
Infection - Infection Images?q=tbn:ANd9GcSsyW84Gfql0-fM-upe-beHLvmmyPdWvGrnLJHPWeU9Wqe-_Iel9w
Tae Kimura - Seselė
Infection - Infection Tae_Kimura-p3
Yoko Maki - Seselė
Infection - Infection Images?q=tbn:ANd9GcR0_eSGqPCf6zzj2zPs3is4wK6RKnU8s1-bbdfpfVGdl0mwN8PztA
Kaho Minami - Vyriausioji seselė
Infection - Infection Kaho-minami
Moro Morooka - Daktaras Kishida
Infection - Infection 250px-Moro_Morooka
Shiro Sano - Kiyoshi Akai
Infection - Infection Shiro_Sano_Fuji_TV
Koichi Sato - Daktaras Akiba
Infection - Infection Koichi-sato
Masunabu Takashima - Daktaras Uozomu
Infection - Infection 28295784932854940_986470e5_c


Eiga: Tokijaus centrinė ligoninė bankrotuoja, kiekvieną dieną iš ligoninės išeina keli dabotuojai, likę darbuotojai dirba non-stop'u ir išgyvena didelį stresą.
Kartą per nelaimingą atsitikimą ligoninėje per daktaro Uozomu neapdairumą paciantas buvo sunkiai nudegintas, per operaciją seselės į kraują įleido natrio chlorato, ir taip nužudė ligonį. Daktaras Uozomu įtikina visus parašyti, kad ligonis mirė pats, tokiu būtų jis išgelbėtų savo karjerą. Tą pačią naktį į ligoninę atvažiuoja greitoji pagalba, kuri įneša infekciją. Infekcijos simptomai: žmogaus vidaus irganai pradėda skystėti ir pasikeičia į žalią spalvą. Nors žmogus lieka be organų, jis jaučia nežmonišką skausmą ir gali judėti. Daktaras Kiyoshi Akai įtikina savo kolegus išanalizuoti ši infekciją, daktarai lieka ligoninėje antrai pamainai, ir per naktį visi daktarai likę ligoninėje miršta nuo tos pačios infekcijos.


Mano nuomonė:
Man filmas pasirodė labiau šlykštus nei siaubą sukeliantis. Džiausiuosi, kad žiūrėjau filmą dieną, o ne vakare. Šiaip įdomus filmas, tik šiek tiek.. na vietose pasirodė, kad daktarai durniai.
Aš tai bučiau išėjus iš ligoninės, o jie teais sėdo, sprendžia kažkokias problemas :D Beje, ligoninė primane ne tai, kad sovietmčius, bet tokias ligonines, kurios buvo Prancūzikos revoliucijos laikais.

 
Atgal į viršų Go down
 

Infection

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Kinas :: 日本映画 :: Filmai ir dramos-