Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Dangerously Excited

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Dangerously Excited _
RašytiTemos pavadinimas: Dangerously Excited   Dangerously Excited Icon_minitime2015-04-02, 19:42

Dangerously Excited
Dangerously Excited Dangerously_Excited-p2
Filmo pavadinimas: Dangerously Excited
Filmas pavadinimas korėjietiškai: 나는 공무원이다 ( Naneun Kongmoowonida)
Išleidimo data: 2012.07.12
Žanras: komedija, muzika, drama
Teminė muzika: Dangerously Excited - everyone will forget, Dangerously Excited - Still I get no better.
Aktoriai:
Yoon Je Moon - Han Dae Hee
Dangerously Excited Pizap_27
Sung Joon - Min Ki
Dangerously Excited Pizap_28
Song Ha Yoon - Mi Sun
Dangerously Excited Pizap_30
Kim Hee Jung - Saku
Dangerously Excited Pizap_31
Seo Hyun Jung - Young Jin
Kwon Soo Hyun - Soo
Oh Gwang Rok - Bob Dylan
Yoo Seung Mok - Lee Je Soon

Eiga: Dae Hee yra žemo lygio įmonės, kuri yra atsakinga už Seulo miesto tvarką, darbuotojas. Savo darbe jis yra geriausias ir pavyzdinis darbuotojas, apie tokį darbuotoją kiekvienas darbdavys svajoja. Jo gyvenimas yra ramus, kiekviena diena yra tokia pati.
 Jis jau ne kartą yra sulaukęs skambučio dėl naujos muzikinės grupės, kuri praktikuojasi daugiabučių rūsyse, ir trukdo daugiabučių gyventojams miegoti. Dae Hee bandydamas išspręsti šią problemą leidžia jaunuoliams groti pas save namuose. Tačiau staiga grupę palieka vokalistė ir gitaristas, taigi, tobula ir suplanuota gyvenimą gyvenantis Dae Hee sutinka su Min Ki pasiūlymu prisijungti prie grupės. Nuo tada, kai Dae Hee prisijungė prie grupės jo gyvenimas visiškai pasikeičia: atsiranda darbuotojas, kuris geriau atlieką darbą, name visiška betvarkė, užmeta savo hobį - knygų skaitymą ir pradeda groti gitara.

Mano nuomonė: Pradėsiu nuo vertinimo, šį filmą įvertinu 4.5 (iš 10), nes jis labai nuobodus. Nėra jokio veiksmo, šis filmas man priminė filmą "Amaya", ir filme "Amaya" ir šame aprašoma vieno nuobodaus žmogaus gyvenimas. Tik šis filmas yra geresnis, nes čia bent jau tas gyvenimas pasikeičia, Dae Hee turi bent kokį užsiėmimą ir pnš.
 Na žodžiu, šita filmą žiūrėti įmanoma, bet tikrai nepažadu, kad žiūrėdami šį filmą, jus įdomiai praleisit laiką, bet įdomiau negu, pvz., žiūrėdami filmą "Amaya" (čia šiaip palyginu, kad įrodyčiau, kad šis filmas dar nėra labai tragiškas).
 Na daugiau nežinau ką ir pasakyt. Aš jo daugiau niekada nežiūrėčiau.
Atgal į viršų Go down
 

Dangerously Excited

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Kinas :: Filmai ir dramos-