Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^
Rytų Azija - Lietuviškas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Pasiūlymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2010-10-31, 08:47

First topic message reminder :


Kaip manot ko truksta forume, o ko yra per daug?
Ką norėtumet matyti forume?
Viska išklausysim, ir tai kas ymanoma bus padaryta ^^


Paskutinį kartą redagavo MC, 2011-08-22, 15:45. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius


Parašiau : 4222

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-10, 18:23

aha būtu įdomūs rinkimai
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-10, 19:53

Norėčiau (:
Atgal į viršų Go down
ellec
Susipažįsti su 2NE1
ellec

Parašiau : 1240
Miestas : London/Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-12, 12:00

as noriu paspilyti viena dalyka ,tik nzn kaip ji pavadinti ,ta prasme ,as pastebejau,kad kaikurie naujokai ,visiskai negerbia kitu nariu ir nesilaiko taisykliu. Esme tame ,kad kaikuriuose kitose forumuos ir nebutinai apie japonija yra toks dalykas kaip minusu ir pliusu renkimas ,aš pvz patariu ,jeigu koks naris ten nusikeike ar pan jis gauna viena minusa surinkes ,pvz 3 ar 5 (cia pasirinkti galima) jis bus laikinai nusalintas iš forumo ,kokiai tarkim savaitei ,veliau jis vel gales isnaujo uzsireginti ar prisijungti, taip pat ir su pliusais galima kazka sugalvoti ,O tuos minusus tai juos gali matyti tarkim tik adminas ar moderatoriai .Na cia tik toks mano pasiulymas ,jo priimti nebutina
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-12, 12:10

No no no... mūsų forume viskas kur kas lengviau, 3 pažeidimai, pvz: nuo to laiko kai perspėjau per PM ir į temą, jeigu dar tris pažeidimai bus pašalintas iš forumo.
Pas mus yra minusai ir pliusai, jis skirti tam kad kiti įvertintų postą.
Atgal į viršų Go down
ellec
Susipažįsti su 2NE1
ellec

Parašiau : 1240
Miestas : London/Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-12, 12:30

gome ,viskas aisku dabar
Atgal į viršų Go down
Edocchi-sama?^^
Nusiperki bilietus į Kiniją
Edocchi-sama?^^

Parašiau : 69

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-12, 16:42

Siulyciau sumazint ta baneri. :x
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-12, 17:37

Aš manau, jei žmogus turi proto, ir neprisidirbs, kaip kaikas čia esantis,
o viskas yra gerai, nei per daug, nei per mažai.
Tai kolkas, viskas kaip yra, taip ir lieka.
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-18, 15:34

MC rašo:
Šiaip mūsų forume yra nemažai žmonių kurie domisi K-pop,
O dėl temų, jo yra pastų kuriuose neparašyta nieko, bet tai nereiškia kad jų niekas neskaito.
Ice-Princess, jeigu pastebėjai aš stengiuosi kelti tik J-rock,J-pop,J-aktorių ir kt... gimtadienių datas, taip pat įkelių ir tų apie kuriuos yra forume temos, mūsų forume tikrai ne daug temų apie K-pop'erius tai atleisk, bet tikrai čia daug K-pop'erių gimtadienių nebus surašyta.

Šiaip aš nesuprantu, ar trugdo tos temos apie K-pop muziką? Juk taip ar kitaip vis tiek daugiau yra temų ir naujienų skirtų J-pop'ui ir J-rockui, tik problema tame kad daug žurnalistų savo pareigų neatlieka (aš nesakau apie Futagozą).

suprantu, bet anasyk pries parasydama ta posta pasiziurejau ir db neprisimenu kieno, bet man atrodo buvo kazkokio korejiecio gimtadienis parasytas todel pagalvojau pasiulyti, jei klystu tai sorry.

Zn kad forumas apie japonija, tik siaip pagalvojau, jei ka izeidziau tokiu issireiskimu tai tikrai atsiprasau negalvojau, kad mano pasiulymas sulauks tiek priesisku postu.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-02-18, 16:36

mao postas tikrai ne priešiškas.. ir tikrai niekas neturi nieko prieš tavo pasiūlymus. Mes, na bent jau aš pasakiau kaip viskas yra.
Atgal į viršų Go down
Bachiko-chan
Nusiperki bilietus į Kiniją
Bachiko-chan

Parašiau : 60
Man : 31
Miestas : Last year in Kretinga!

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-03-04, 10:25

Ar čia besilanko adminai? :DD man atrodo,kad reiktu kažkaip pakeisti forumo stilių, nes man nelabai žiūrysi
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-03-04, 10:37

Lankosi, mes laukėm naujo sezono - pavasario.
Greitai viskas bus sutvarkyta, kantrybės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-03-27, 13:06

Gal reiktų sukurti temų apie vakarietiška muzika?Jei jau yra sukurta pasakykite kur galėčiau visa tai rasti,norėčiau keletą straipsnių įmesti.
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-03-27, 15:42

Čia Azijos forumas, man atrodo, viskas aiškiai parašyta.
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-03-30, 08:33

KaminariKatsu rašo:
Gal reiktų sukurti temų apie vakarietiška muzika?Jei jau yra sukurta pasakykite kur galėčiau visa tai rasti,norėčiau keletą straipsnių įmesti.
na em.... šiaip šitam forume vengiame temų apie vakariečius ;DD nes norime artimiau susipažinti su Azijos šalimis o būtent Japonija, bet jeigu nori, tai mūsų forumas bendradarbiauja su Hip-Hop forumu (šone yra baneris) kuriame galėtum pasidalinti keliais straipsniais apie vakarietišką muziką
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-02, 18:03

Gal norėtumėte forume skylties kur būtų įdedami įvairių filmų, dramų ar anime epizodai?
Na pvz: skiltyje būtų keletą temų viena iš jų emm... "Nobuta wo Produce" ir toje temoje įdėti visi dramos epizodai kuriuos galėsite pažiūrėti obline, ir linkai persisuntimams.
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-02, 19:05

Gal visai ir geras dalykas :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-23, 17:16

Hmm.. Gal ne visai vykęs pasiūlymas, bet...Why mums nesusiorganizavus ir nepamėginus paversti (subtitruoti) kokių korėjietiškų laidų ar japoniškų?
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-23, 18:46

Šeip gal ir įdomi mintis, bet aš tam laiko neturiu
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-23, 19:00

Aš irgi neturiu.
Žiaurus darbas, aš verčiu Japoniškas dainas, tai patikėk..
Mano darbai : https://www.youtube.com/user/azaz09203/videos
Viskas tik atrodo lengva, bet kol išsiverti, kol sutvarkai, o tu bože....
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-24, 17:59

aš su malonumu. Bet bėda ta kad netas pas mane atjungtas, draugams ir taip pakankamai užknisu, praleisdama pas juos daug laiko prie pc, tai bijau kad dar versdama kažkokius filmus iš vis juems nervų sistemą sugadinsiu ;DD
Bet šiaip jeigu kada bus laiko, tai tikrai tuo užsiimsiu ;D
Atgal į viršų Go down
Futagoza
Dešinioji ranka
Dešinioji ranka
Futagoza

Parašiau : 7397
Man : 27
Miestas : Šilutė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-24, 18:40

Aš galiu nebent jei man kas tekstą išvers ; D
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
real_asiaholic

Parašiau : 10167
Man : 27
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-04-25, 16:00

Šiaip, jau yra forumas, kuriame žmonės užsiiminėja asian dramų vertimu. Jeigu kam reikia tai galiu atsiųsti nuoroda.
Bet, aš dėl šito kalbėjau su draugu, tai jis pasakė kad galėsiu su jo kompą paiimti, gal tada kiek išversiu. Aišku jis man ne mažai pades, na manau po kelių savaičių bent vieną ep. kokios nors dramos išversim ;D
Atgal į viršų Go down
Kiri
Paragauji kiniško maisto
Kiri

Parašiau : 231

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-06-28, 19:40

As noreciau pasiulyti padaryti forumo sriftus juodus, bo dabar bent jau man laaaabai sunku skaityti kai toks mazas kontrastas tarp fono ir srifto (bow)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous


Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-06-29, 11:17

ahhhh viskas taip gražu,tik norėtusi kitokio šrifto,kaip Kiri sakė. spalva gal dar ir nieko,bet nemoku paaiškinti..sunku skaityti,kad jis toks pasviręs ir dar tarytum nuo jų šešėlis krenta o__o ar man čia vaidenas?
Atgal į viršų Go down
sasori
Paragauji kiniško maisto
sasori

Parašiau : 371
Man : 26
Miestas : Ukmergė

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-06-29, 18:30

Viskas labai grazu !! Bet man irgi uzkliuvo tik raides, gal galetu buti jos kiek ryskesnes ? Nes rimtai atrodo kad krenta seselis, kaip ir Uru'mi sake.. ;D
Atgal į viršų Go down
리티스
Peščiomis nueini į P.Korėją
리티스

Parašiau : 669
Man : 32
Miestas : Klaipėda/Vilnius

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-01, 13:09

Visai nieko, tik pavadinime kažkodėl parašyta "Ryrų Azija." :) kai bišk daugiau laiko turėsiu dar ką nors pakritikuosiu :DDD juokaunu, šauniai padirbėta visai, reikės tik šiek tiek laiko priprasti :)

EDIT:
Na va, turiu dabar šiek tieliek laikelio aptarti atnaujinimus. Kaip jau ir minėjau, pavadinime padaryta rašybos klaida. Taip pat, tas pats pavadinimas netelpa į rėmus - tiek dalis "R", tiek "a" yra nukirpta, na nebent to ir siekei. Nežinau kodėl čia visi skundžiasi dėl tų šešėlių, man jie asmeniškai nemaišo - per laiką priprasim. Bet kas dar nepatiko, kad temų pavadinimai yra sunkiai įskaitomi, nes susilieja labai su fonu
Spoiler:
. Arba keisti reikia spalvą arba stilių. O šeip pats forumas man dabar atrodo toks tvarkingesnis :) 수고요 (gerai padirbėta), kaip pasakytų korėjiečiai ;D
Atgal į viršų Go down
JiYong
Paragauji kiniško maisto
JiYong

Parašiau : 275

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-03, 09:37

Turiu pasiūlymą pakeisti forumo logotipą. Aptikau rašybos klaidą - 'Ryrų Azija'.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-03, 09:55

manau visi tai pastebėjo Nereikia vis to paties priminėt dohhhhh
Atgal į viršų Go down
JiYong
Paragauji kiniško maisto
JiYong

Parašiau : 275

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-03, 10:54

Aš, pavyzdžiui, nemačiau, kad kažkas kitas priminė. Be to, būtų visai faina chat box padaryti. Manau, kad tokiu būdu būtų galima apmažinti nereikalingo flood
kiekį. Ir žinoma, patogiau bendrauti nei flood temoje.
Atgal į viršų Go down
Ice-Princess
Eini į orouostą
Ice-Princess

Parašiau : 1733
Man : 28
Miestas : Lyoko

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-03, 10:57

pritariu JiYong
Atgal į viršų Go down
Kaori
Nihon-koku moderatorius
Nihon-koku moderatorius
Kaori

Parašiau : 4222
Man : 32
Miestas : In My Dreambox...

Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime2012-07-03, 11:08

Jei gerai pamenu ankščiau buvo, bet niekas nesinaudojo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




Pasiūlymai - Page 3 _
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Pasiūlymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Forumas :: Tai kas svarbiausia.-